fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Najbardziej obszerne w wiedzę z naszych produktów online

Najedź kursorem, na któryś z naszych programów.

Start: 10 październik 2023

9–miesięczny program rozwoju zawodowego

Sprawdź eksperckie publikacje
książkowe wydane przez Eduwersum

Tych książek nie kupisz w księgarni! Wydane zostały w modelu self-publishingowym, nakładem własnej pracy i pasji do przekazywania wiedzy.

Prenumerata Magazynu HR na Szpilkach (nr 12-15)

Zamów ekskluzywną prenumeratę roczną jedynego na rynku kwartalnika o tematyce twardego i miękkiego HR, która obejmuje 4 kolejne numery Magazynu (12, 13, 14 i 15) z dostawą prosto do Twojego domu.

Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w dziedzinach, takich jak: prawo pracy, kalkulacja wynagrodzeń, podatki, zarządzanie zasobami ludzkimi, zatrudnienie cudzoziemców oraz work-life balance, etyka w biznesie i media społecznościowe. Pozyskana wiedza ma wesprzeć osoby zawodowo związane z HR w pozyskaniu rzetelnej wiedzy. Zadbaj o rozwój zawodowy! Śledź najnowsze trendy!

Magazyn HR na Szpilkach nr 1(12)

Prestiż i dostęp do eksperckiej wiedzy! Magazyn z dostawą prosto do Twojego domu!

Przekazuję w Twoje ręce noworoczny numer kwartalnika „HR na Szpilkach®” – ekspercką dawkę rzetelnych informacji oraz doświadczeń wybitnych autorytetów HR, którzy jako Autorzy publikacji dzielą się z Tobą wiedzą. W tym numerze m. in.: wypowiadanie umów o pracę, prezenteizm, rozmowy o pieniądzach, Silversi, neuroatypowość, dyskryminacja w miejscu środowisku pracy, bossware, outsourcing procesowy, urlopy krwiodawców, wynagradzanie pracowników-twórców i osób zwolnionych ze świadczenia pracy oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.