Niezbędnik kadrowo-płacowy: pakiet książek "Świadczenia z tytułu choroby i macierzyństwa", "Urlopy" i "Czas Pracy", "Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy"

282,86  + 5% VAT(297  z VAT)

Niezbędnik kadrowo-płacowy stanowią:

  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa”,
  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o urlopach”,
  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o czasie pracy”,
  • Książka „Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy”

Powyższe publikacje to kompendium wiedzy o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy oraz urlopach i zwolnieniach od pracy oraz kompendium wiedzy o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa oraz o dokumentacji pracowniczej i ewidencji czasu pracy.

Zestaw obowiązkowy na biurku specjalisty ds. kadr i wynagrodzeń!

Na biurku specjalisty ds. kadr i wynagrodzeń nie może zabraknąć kodeksu pracy i innych pomocy naukowych, które znacznie ułatwiają pracę.

Wraz z pozostałymi współautorkami przygotowałam dla Ciebie kompleksowym niezbędnik kadrowo-płacowy, który składa się z pakietu 4 książek:

  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa”,
  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o urlopach”,
  • Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o czasie pracy”,
  • Książka „Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy”.

Powyższe publikacje powstały na bazie mojego ponad 20 letniego doświadczenia związanego z tematyką kadrowo-płacową. W książkach znajdziesz odpowiedź na najczęściej pojawiające się wątpliwości i zapytania.

Niezbędnik kadrowo-płacowy to idealna propozycja dla osób pracujących w działach kadrowo-płacowych jako wsparcie bieżących procesów, a także idealny pakiet dla przyszłych specjalistów ds. kadr i płac, którzy zastanawiają się jak rozpocząć naukę w tym zawodzie.

Idealnym uzupełnieniem pakietu jest dobrze dobrany kurs, który jeszcze bardziej wzmocni Twoje kompetencje.

Owocnej lektury i nieustającej chęci do rozwoju zawodowego!

Monika Smulewicz

Niezbędnik kadrowo-płacowy: pakiet książek „Świadczenia z tytułu choroby i macierzyństwa”, „Urlopy” i „Czas Pracy”, „Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy” jest częścią

Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego oraz Dokumentacji pracowniczej i ewidencji czasu pracy

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego to kompleksowy 9-miesięczny program rozwoju zawodowego.
Celem Akademii jest kompleksowe przygotowanie uczestników do prowadzenia spraw kadrowo-płacowych w przedsiębiorstwie i wykonywania zawodów: - specjalista ds. kadr (kod zawodu według GUS - 242307), - specjalista ds. wynagrodzeń (kod zawodu według GUS - 242310).
Metodyka prowadzenia kursów przewiduje bieżące wsparcie ekspertów, którymi są wyjątkowi specjaliści z bogatym doświadczeniem w swoim obszarze. Formuła Akademii daje możliwość konsultowania z nimi problemów, z którymi aktualnie zmaga się Twój dział kadrowo-płacowy. Interakcje pomiędzy Uczestnikami a Ekspertami oraz codzienne wspólne zadania w grupie sprawiają, że zapał do zdobywania wiedzy jest silny i efektywny. Formuła Akademii zakłada, że uczysz się w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu i czasie a jednocześnie nie jesteś sam.

Zobacz Akademię