fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Narzędziownik

Bądź częścią naszej
Społeczności Profesjonalistów Kadr, Płac i HR!
Pobieraj darmowe materiały do pomocy w codziennej pracy.

Poznaj Narzędziownik, czyli bazę narzędzi dla kadr, płac i HR od HR na Szpilkach®


Pobieraj i sprawdzaj czy w natłoku codziennych obowiązków nie umknął Ci ważny szczegół, o którym powinieneś pamiętać!
Wszystkie pomoce w postaci e-booków, wzorów dokumentów i kalkulatorów możesz bezpłatnie pobierać z mojej strony i wykorzystywać je, by udoskonalać wartość i efektywność Twojej pracy. Tak podnosimy jakość usług świadczonych przez HR dla pracowników i pracodawców.

Idealna Kadrowa! Chcę żeby tak mówiono o Tobie.


Zespół Eduwersum® stałe pracuje nad tym, aby pomóc Ci w codziennej pracy i wyposażyć Cię w szereg informacji i praktycznych narzędzi. Oto nasze wsparcie dla Ciebie. Zostań właścicielem bezpłatnego Konta Premium i korzystaj z narzędzi, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli jeszcze nie założyłeś Konta Premium, zrób to koniecznie już dziś i korzystaj z przywilejów dla zalogowanych.

Z usług Eduwersum® skorzystało
już ponad 20 000 Studentów!

70 000+ Obserwatorów na Facebooku
20 000+ Obserwatorów na LinkedIn
14 000+ Obserwatorów na Instagramie

Ebooki

Seria wysokiej jakości, rzetelnych, obfitych w merytorycznie treści, pięknie wydanych darmowych e-booków, których ciągle przybywa.

Sprawdź

Ściągawki

Tu znajdziesz wszystkie parametry płacowe, niezbędne podczas pracy w kadrach. Korzystasz z nich każdego dnia! Wszystko w jednym miejscu.

Sprawdź

Kalkulatory

W tej sekcji znajdziesz bezpłatne kalkulatory kadrowo-płacowe, które pomogą Ci szybko rozprawić się ze skomplikowanymi obliczeniami.

Sprawdź

Akty prawne

W tej sekcji znajdziesz aktualne informacje o zmianach w przepisach, akty prawne: ustawy i rozporządzenia oraz najważniejsze orzeczenia SN.

Sprawdź

Wzory dokumentów

W tym miejscu znajdziesz kluczowe wzory dokumentów (wnioski, kwestionariusze, oświadczenia)
niezbędnych w codziennej pracy kadrowego.

Sprawdź

Kadrowy Tydzień z Eduwersum®

Zapisz się do listy mailingowej mini kursu dla specjalistów ds. kadr i płac! To bezpłatne wyzwanie w formie codziennych wiadomości e-mail, podczas którego poznasz jakość, którą dostarczamy w Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego.

Zapisz się