fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Najbardziej obszerne w wiedzę z naszych produktów online

Najedź kursorem, na któryś z naszych programów.

Start: 10 październik 2023

9–miesięczny program rozwoju zawodowego

Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz,
tym bardziej jesteś spragniony.

Stefan Żeromski

Idealna Kadrowa!
Chcę, żeby właśnie tak mówiono o Tobie!

Dlatego mój zespół stałe pracuje nad tym, aby Ci pomóc w codziennej pracy i wyposażyć Cię w szereg informacji i praktycznych narzędzi. Oto nasze najnowsze rozwiązanie dla Ciebie. 

Narzędziownik! Zostań właścicielem Konta Premium i korzystaj z narzędzi, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli jeszcze nie założyłeś Konta Premium, zrób to koniecznie już dziś i korzystaj ze strefy dla zalogowanych. Znajdziesz w niej:

Tu znajdziesz wszystkie parametry płacowe, niezbędne podczas pracy w kadrach. Korzystasz z nich każdego dnia! Wszystko w jednym miejscu!

W tej sekcji znajdziesz bezpłatne kalkulatory kadrowo-płacowe, które pomogą Ci szybko rozprawić się ze skomplikowanymi obliczeniami!

To seria wysokiej jakości, rzetelnych, obfitych merytorycznie treści, pięknie wydanych darmowych e-booków, których ciągle przybywa.

W tej sekcji znajdziesz aktualne informacje o zmianach w przepisach, akty prawne: ustawy i rozporządzenia oraz najważniejsze orzeczenia SN.

W tym miejscu znajdziesz wybrane i przygotowane wzory dokumentów niezbędnych w codziennej pracy kadrowego.

Pobieraj i sprawdzaj czy w natłoku codziennych obowiązków nie umknął Ci jakiś szczegół, o którym powinieneś pamiętać!

Wszystkie te pomoce możesz bezpłatnie pobierać z mojej strony i wykorzystywać je, by podnosić wartość i efektywność Twojej pracy!