fbpx

Zasiłki chorobowe – nowe zasady podlegania i przyznawania świadczeń

Zasiłki chorobowe - nowe zasady podlegania i przyznawania świadczeń

Czy słyszałeś o pracach nad nowymi zasadami przyznawania prawa do zasiłków chorobowych? Czy wiesz jakie będą zasady podlegania ubezpieczeniu chorobowemu  dla samozatrudnionych?
Procedowane obecnie regulacje mają na celu zmianę zasad wypłacania zasiłków chorobowych. Zmiany dotkną pracodawców wypłacających zasiłki w ramach rozliczeń z ZUS. Podczas webinarium eksperci scharakteryzują planowane zmiany oraz wskażą główne konsekwencje zmian, a także odpowiedzą na pytania w trakcie sesji pytań i odpowiedzi na zakończenie webinaru.

Zapis spotkania na temat planowanych zmian, trwający 1,5 godziny.

Prowadzący szkolenie to specjaliści z Instytutu Emerytalnego: dr. Antoni Kolek, Oskar Sobolewski

Opis

PLAN SZKOLENIA:
1. Uwarunkowania wypłaty zasiłków
2. Prace legislacyjne nad zmianami
3. Planowane zmiany w zakresie wypłaty zasiłków
4. Dalsze możliwe zmiany

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]