fbpx

Pakiet FRIS® Badanie, konsultacja, raport

Pakiet FRIS® Badanie, konsultacja, raport

Badanie FRIS® to okazja do przyjrzenia się temu, jak bardzo Twój naturalny Styl Myślenia wpływa na Twój sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Pomoże Ci zrozumieć, dlaczego niektóre cele i zamierzenia osiągasz łatwo, a inne przedsięwzięcia stanowią dla Ciebie trudność.

500,00  + 23% VAT(615,00  z VAT)

23 w magazynie

Opis

Jak wygląda badanie i co otrzymasz w Pakiecie FRIS®?

– Certyfikowany test online opracowany w języku polskim. Token dostępowy do badania zostanie dostarczony indywidualnie online maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego. Szacowany czas trwania testu 30-45 min. Czas na udzielanie odpowiedzi jest nieograniczony, nie masz jednak możliwości powrotu do poprzednich pytań!
– Konsultacja z Certyfikowanym Trenerem i Partnerem FRIS®, podczas której ekspert HRM Wojciech Chromik przedstawi diagnozę Twojego stylu myślenia – na bazie Twoich indywidualnych wyników pomoże ona wzmocnić Twoje poczucie pewności siebie i wesprze w budowaniu ścieżki zawodowej na podstawie Twoich naturalnych predyspozycji; czas trwania konsultacji 45 minut. W ciągu 5 dni roboczych od wykonania testu Trener skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu konsultacji online.
– Raport indywidualny FRIS® z opisem Twojego Stylu Myślenia, Stylu Działania i wskazówkami, które pozwolą Ci lepiej wykorzystać własny potencjał. Raport przekazany zostanie nw trakcie konsultacji.
Jak FRIS® pomoże w Twojej pracy zawodowej? Pomoże Ci BYĆ SOBĄ lub… odkryć siebie na nowo! Świadomość mocnych stron i talentów ułatwi Ci poszukiwanie pracy w organizacjach, zespołach oraz na stanowiskach dostosowanych do Twoich indywidualnych predyspozycji. Twoje naturalne predyspozycje warunkują Twoją postawę w miejscu pracy. Opisują w jakich sytuacjach i w jaki sposób najskuteczniej wykorzystujesz swoje talenty i mocne strony.

Jaki jest wynik raportu?
– Poznasz swój profil zawodowy, obszary, które powinieneś rozwijać i sfery, które powinieneś delegować
– Poznasz charakterystykę zadań, które wpływają pozywgytnie na Twoją motywację, oraz te, które potencjalnie mogą prowadzić Cię do wypalenia zawodowego
– Pozyskasz wiedzę o tym, na jakim etapie realizacji projektów najefektywniej wspierasz swój zespół. To ważna wskazówka dla Twoich obecnych i przyszłych szefów, aby jak najlepiej wykorzystali drzemiący w Tobie potencjał!
– Pozyskasz praktyczne wskazówki o tym, jak efektywnie komunikować się we współpracy z osobami, które mają inne niż Ty style myślenia.

Takie rzetelne i obiektywne informacje z pewnością uwiarygodnią Cię w procesie rekrutacyjnym! Zwrócisz na siebie uwagę szefów i rekruterów! Potwierdzisz swój profesjonalizm!

——
Po więcej informacji napisz na [email protected]

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?