NOWY NUMER!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce drugi numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Do grona autorów artykułów dołączyli kolejni wybitni eksperci. Niezmiernie się cieszę, że wśród nich znalazł się mój mistrz i wykładowca z okresu studiów, dr hab. Krzysztof Walczak – uznany autor szeregu eksperckich publikacji dotyczących polskiego i europejskiego prawa pracy. Z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, profesjonalistów, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój nieustanny rozwój zawodowy w tym numerze zostały poruszone między innymi wątki praktyczne, trendy warte uwagi, aspekty związane z RODO czy etyką oraz etykietą w biznesie.

Przygotowując drugi numer kwartalnika skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach przykuwających uwagę pracodawców i pracowników. Jednym z kluczowych jest ogłoszony w maju program społeczno-gospodarczy partii rządzącej – „Polski Ład”. W arcyciekawym tekście autorstwa Małgorzaty Samborskiej pokazujemy kto straci, a kto zyska na związanych z nim zmianach dotykających bezpośrednio sfery naszych wynagrodzeń.

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam gorąco do zapoznania się z proponowanymi w magazynie tematami, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelnej wiedzy.
Przyjemnej lektury.

Obejrzyj numer 2 / lipiec 2021

Pobierz numer 2 Magazynu HR!


  Obejrzyj numer 1 / kwiecień 2021

  Pobierz numer 1 Magazynu HR!


   Wybierz wersje papierową!

   Magazyn
   HR na Szpilkach #1

   kwiecień 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 16 artykułów
   • 17 ekspertów

   Magazyn
   HR na Szpilkach #2

   lipiec 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 100 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 20 artykułów
   • 17 ekspertów

   Prenumerata
   Magazynu
   HR na szpilkach

   lipiec 2021
   PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
   • 4 numery magazynu
   • atrakcyjne artykuły
   • wybitni eksperci

   Podziel się!

   Share on facebook
   Share on twitter
   Share on linkedin

   Poznaj też inne moje publikacje

   Filters Sort
   Książka „Prawo pracy. First Minute" to encyklopedia praktycznej wiedzy dla pracodawców, osób zarządzających personelem i pracowników HR, w unikatowym schemacie: PROBLEM – PYTANIE – ODPOWIEDŹ
   Pięknie wydana wersja drukowana magazynu z dostawą prosto do Twojego domu! Z dumą przekazuję w Wasze ręce trzeci, jesienny numer kwartalnika „HR na szpilkach” – kolejną dawkę solidnej wiedzy i doświadczenia wybitnych ekspertów, którzy jako autorzy publikacji dzielą się z Wami swoją praktyczną wiedzą.
   Oferujemy Ci prenumeratę roczną naszego kwartalnika, obejmuje ona 4 kolejne numery (3, 4, 5 i 6) Magazynu z dostawą prosto do twojego domu. Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka w biznesie i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy.
   Prawo pracownika jest jednocześnie obowiązkiem pracodawcy, którego zadaniem jest prawidłowe udzielanie i rozliczanie uprawnień pracowniczych. I temu właśnie służy ta książka – poprawnemu ustalaniu, udzielaniu i rozliczaniu urlopów i zwolnień od pracy przysługujących pracownikom zatrudnionym w ramach stosunku pracy.
   Książka "Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy" w teorii i praktyce to niezbędnik kadrowego – przydatne wzory dokumentów wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz solidna dawką praktycznej wiedzy.
   Metody efektywnego zarządzania czasem pracy przyczyniają się zarówno do osiągania celów zawodowych, jak i osobistych, zwiększając tym samym skuteczność działania organizacji i jej przewagę konkurencyjną, a także wpływając na jakość życia pracownika. Temu właśnie służy książka, którą dla Ciebie napisałam – najlepszemu zagospodarowaniu czasu pracy w firmie, poprzez dobór i zastosowanie odpowiednich systemów i rozkładów czasu pracy oraz tworzenie optymalnych i zgodnych z prawem grafików pracy.
   Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.
   Wydane na papierze kredowym, w niezwykle pięknej szacie graficznej. Kompendium wiedzy o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy oraz urlopach i zwolnieniach od pracy oraz kompendium wiedzy o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa. Zestaw obowiązkowy na biurku specjalisty ds. kadr i płac.