fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

NOWY NUMER!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce drugi numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Do grona autorów artykułów dołączyli kolejni wybitni eksperci. Niezmiernie się cieszę, że wśród nich znalazł się mój mistrz i wykładowca z okresu studiów, dr hab. Krzysztof Walczak – uznany autor szeregu eksperckich publikacji dotyczących polskiego i europejskiego prawa pracy. Z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, profesjonalistów, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój nieustanny rozwój zawodowy w tym numerze zostały poruszone między innymi wątki praktyczne, trendy warte uwagi, aspekty związane z RODO czy etyką oraz etykietą w biznesie.

Przygotowując drugi numer kwartalnika skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach przykuwających uwagę pracodawców i pracowników. Jednym z kluczowych jest ogłoszony w maju program społeczno-gospodarczy partii rządzącej – „Polski Ład”. W arcyciekawym tekście autorstwa Małgorzaty Samborskiej pokazujemy kto straci, a kto zyska na związanych z nim zmianach dotykających bezpośrednio sfery naszych wynagrodzeń.

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam gorąco do zapoznania się z proponowanymi w magazynie tematami, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelnej wiedzy.
Przyjemnej lektury.

Obejrzyj numer 2 / lipiec 2021

Pobierz numer 2 Magazynu HR!


  Obejrzyj numer 1 / kwiecień 2021

  Pobierz numer 1 Magazynu HR!


   Wybierz wersje papierową!

   Magazyn
   HR na Szpilkach #1

   kwiecień 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 16 artykułów
   • 17 ekspertów

   Magazyn
   HR na Szpilkach #2

   lipiec 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 100 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 20 artykułów
   • 17 ekspertów

   Prenumerata
   Magazynu
   HR na szpilkach

   lipiec 2021
   PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
   • 4 numery magazynu
   • atrakcyjne artykuły
   • wybitni eksperci

   Podziel się!

   Poznaj też inne moje publikacje