NOWY NUMER!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce drugi numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Do grona autorów artykułów dołączyli kolejni wybitni eksperci. Niezmiernie się cieszę, że wśród nich znalazł się mój mistrz i wykładowca z okresu studiów, dr hab. Krzysztof Walczak – uznany autor szeregu eksperckich publikacji dotyczących polskiego i europejskiego prawa pracy. Z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, profesjonalistów, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój nieustanny rozwój zawodowy w tym numerze zostały poruszone między innymi wątki praktyczne, trendy warte uwagi, aspekty związane z RODO czy etyką oraz etykietą w biznesie.

Przygotowując drugi numer kwartalnika skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach przykuwających uwagę pracodawców i pracowników. Jednym z kluczowych jest ogłoszony w maju program społeczno-gospodarczy partii rządzącej – „Polski Ład”. W arcyciekawym tekście autorstwa Małgorzaty Samborskiej pokazujemy kto straci, a kto zyska na związanych z nim zmianach dotykających bezpośrednio sfery naszych wynagrodzeń.

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam gorąco do zapoznania się z proponowanymi w magazynie tematami, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelnej wiedzy.
Przyjemnej lektury.

Obejrzyj numer 2 / lipiec 2021

Pobierz numer 2 Magazynu HR!


  Obejrzyj numer 1 / kwiecień 2021

  Pobierz numer 1 Magazynu HR!


   Wybierz wersje papierową!

   Magazyn
   HR na Szpilkach #1

   kwiecień 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 16 artykułów
   • 17 ekspertów

   Magazyn
   HR na Szpilkach #2

   lipiec 2021
   PLN 39 + koszty wysyłki
   • 100 stron wartościowych i aktualnych treści
   • 20 artykułów
   • 17 ekspertów

   Prenumerata
   Magazynu
   HR na szpilkach

   lipiec 2021
   PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
   • 4 numery magazynu
   • atrakcyjne artykuły
   • wybitni eksperci

   Podziel się!

   Share on facebook
   Share on twitter
   Share on linkedin

   Poznaj też inne moje publikacje

   Filters Sort
   Książka "Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy" w teorii i praktyce to niezbędnik kadrowego – przydatne wzory dokumentów wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz solidna dawką praktycznej wiedzy.
   Książka „Prawo pracy. First Minute" to encyklopedia praktycznej wiedzy dla pracodawców, osób zarządzających personelem i pracowników HR, w unikatowym schemacie: PROBLEM – PYTANIE – ODPOWIEDŹ
   Wersja drukowana magazynu z dostawą prosto do Twojego domu! Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy. Cena nie zawiera kosztu przesyłki.
   Pięknie wydana wersja drukowana magazynu z dostawą prosto do Twojego domu! Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy.
   Oferujemy Ci prenumeratę roczną naszego kwartalnika, obejmuje ona 4 kolejne numery Magazynu z dostawą prosto do twojego domu. Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy.
   Prawo pracownika jest jednocześnie obowiązkiem pracodawcy, którego zadaniem jest prawidłowe udzielanie i rozliczanie uprawnień pracowniczych. I temu właśnie służy ta książka – poprawnemu ustalaniu, udzielaniu i rozliczaniu urlopów i zwolnień od pracy przysługujących pracownikom zatrudnionym w ramach stosunku pracy.
   Metody efektywnego zarządzania czasem pracy przyczyniają się zarówno do osiągania celów zawodowych, jak i osobistych, zwiększając tym samym skuteczność działania organizacji i jej przewagę konkurencyjną, a także wpływając na jakość życia pracownika. Temu właśnie służy książka, którą dla Ciebie napisałam – najlepszemu zagospodarowaniu czasu pracy w firmie, poprzez dobór i zastosowanie odpowiednich systemów i rozkładów czasu pracy oraz tworzenie optymalnych i zgodnych z prawem grafików pracy.
   Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.
   Wydane na papierze kredowym, w niezwykle pięknej szacie graficznej. Kompendium wiedzy o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy oraz urlopach i zwolnieniach od pracy oraz kompendium wiedzy o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa. Zestaw obowiązkowy na biurku specjalisty ds. kadr i płac.