fbpx

Wykorzystaj czas na doskonalenie się
korzystając z wiedzy innych ludzi,
aby łatwo osiągnąć to
na co oni ciężko pracowali latami.

Sokrates

 

Edukujemy pracowników i menedżerów w obszarze prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń oraz tego, jak efektywnie i zgodnie z prawem zarządzać kapitałem ludzkim w organizacjach.
Oferujemy najwyższej klasy szkolenia prowadzone przez wybitnych ekspertów.
Na bieżąco śledzimy najważniejsze zmiany dotyczące tematyki kadrowo-płacowo-HR-owej i dbamy o to, aby nasi absolwenci otrzymywali najaktualniejszą i zgodną ze stanem prawnym, wiedzę. Nasze szkolenia cechuje najwyższy standard oraz rzetelność.
 
Zapraszamy do wspólnego rozwoju zawodowego!

Potrzebujesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników i chcesz, żeby zdobywana przez nich wiedza była w pełni dostosowana do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami a my stworzymy szkolenie zamknięte, uszyte na miarę Waszych wyzwań i oczekiwań. Naszym celem jest organizacja najwyższej jakości szkoleń, na bieżąco dostosowanych do aktualnego stanu prawnego. Organizujemy szkolenia dostarczające specjalistyczną wiedzę z zakresu HR, Kadr i Płac, Zatrudnienia Cudzoziemców, Ochrony Danych Osobowych oraz szeroko pojętego
Prawa Pracy i kalkulacji wynagrodzeń.

Zapraszamy do wspólnego rozwoju!
Aktualnie w naszej ofercie:

FAQ

Dostęp do każdego szkolenia jest aktywny przez rok od jego zakończenia.

Tak, oczywiście. Wspieramy przedsiębiorców
w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Działamy legalnie 😉 płacimy podatki i wystawiamy faktury VAT. Na życzenie wystawiamy również faktury pro forma i faktury z odroczonym terminem płatności dla jednostek sfery budżetowej.
Oczywiście 😊 Aby otrzymać certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, należy wpisać dane do certyfikatu
w zakładce konkretnego szkolenia, w zakładce „Twoje kursy”.  

W tej sytuacji zachęcamy do kontaktu z nami! Możemy zaplanować oraz zrealizować dowolne szkolenie zamknięte z zakresu HR, Kadr i Płac, Zatrudnienia Cudzoziemców, Ochrony Danych Osobowych oraz szeroko pojętego Prawa Pracy i kalkulacji wynagrodzeń.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie lub potrzebujesz szkolenia zamkniętego?