fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Numer 5!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce piąty numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Przygotowując dla Państwa piąty numer kwartalnika „HR na szpilkach” skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach niezmiennie przykuwających uwagę pracodawców i pracowników.

Temat numeru zdominowała tematyka legalizacji pobytu i pracy oraz asymilacji uchodźców wojennych z Ukrainy. Temu zagadnieniu poświęciliśmy, aż pięć z dwudziestu artykułów. 

Nie zabrakło również aktualnych tematów z którymi borykają się HRowcy, a budzący najwięcej emocji w przedsiębiorstwach, takich jak przygotowanie do rozprawy sądowej, kopiowanie firmowych maili i baz klientów, zarządzanie czasem pracy, odmowa wykonania polecenia służbowego, czy tematy zwolnień podatkowych, emerytur i umów B2B z własnymi pracownikami.

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam do przyjrzenia się tematom, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelną wiedzę. Obejmują one również wątki praktyczne, trendy warte uwagi, aspekty związane z RODO czy etyką oraz etykietą w biznesie.

Obejrzyj numer 5 / kwiecień 2022

Pobierz numer 5 Magazynu HR!


  Wybierz wersje papierową!

  Magazyn
  HR na Szpilkach #5

  kwiecień 2022
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 96 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 21 artykułów
  • 20 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  kwiecień 2022
  PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci

  Podziel się!

  Poznaj też inne moje publikacje