fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Numer 4!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce czwarty numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Przygotowując dla Państwa czwarty numer kwartalnika „HR na szpilkach” skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach niezmiennie przykuwających uwagę pracodawców i pracowników.

Jednym z najbardziej aktualnych tematów jest budzący najwięcej emocji tzw. Polski Ład i nie mogło go zabraknąć w aktualnym numerze naszego magazynu.

Kolejnym niezwykle ważnym zagadnieniem jest ochrona sygnalistów, z którą to kwestią zmierzą się najwięksi pracodawcy od 17 grudnia. Poświęciliśmy temu aż dwa artykuły bieżącego wydania.

Z uwagą obserwujemy również prace legislacyjne skoncentrowane wokół zmian w przepisach dotyczących legalizacji zatrudnienia obcokrajowców. 

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam do przyjrzenia się tematom, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelną wiedzę. 

Życzę Państwu wiele radości, spokoju i dużo zdrowia w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Obejrzyj numer 4 / styczeń 2022

Pobierz numer 4 Magazynu HR!


  Wybierz wersje papierową!

  Magazyn
  HR na Szpilkach #4

  grudzień 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 100 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 24 artykuły
  • 26 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  grudzień 2021
  PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci

  Podziel się!

  Poznaj też inne moje publikacje