fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Numer 3!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z dumą przekazuję na Wasze ręce trzeci numer kwartalnika „HR na szpilkach”.

Ten magazyn jest spełnieniem mojego marzenia, które towarzyszyło mi od lat.

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Przygotowując dla Państwa trzeci numer kwartalnika „HR na szpilkach” skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na aktualnych i projektowanych zmianach w prawie pracy oraz tematach przykuwających uwagę pracodawców i pracowników. Jednym z kluczowych jest kontrowersyjny wciąż temat dotyczący ochrony sygnalistów, która będzie obowiązywać od grudnia 2021 r.

Z uwagą obserwujemy również doniesienia z rynku pracy i nasilające się wyzwania skoncentrowane wokół braku odpowiednich kompetencji i wypalenia zawodowego pracowników.

Gorąco polecam Państwa uwadze treści dotyczące zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji, szczególnie ważne w obliczu aktualnej sytuacji na rynku pracy.

Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień, które omawiamy w tym wydaniu – zachęcam do przyjrzenia się tematom, które przybliżamy, starając się dostarczyć Państwu rzetelnej wiedzy. Obejmują one również wątki praktyczne, trendy warte uwagi, aspekty związane z RODO czy etyką oraz etykietą w biznesie. Jestem przekonana, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie

Obejrzyj numer 3 / październik 2021

Pobierz numer 3 Magazynu HR!


  Wybierz wersje papierową!

  Magazyn
  HR na Szpilkach #3

  październik 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 92 strony wartościowych i aktualnych treści
  • 21 artykułów
  • 23 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  październik 2021
  PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci

  Podziel się!

  Poznaj też inne moje publikacje