NOWY MAGAZYN!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z wielką radością wypuszczam w świat pierwszy numer kwartalnika „HR na szpilkach”. 

Ten magazyn jest spełnieniem marzenia, które towarzyszyło mi od lat i które, ze względu na moje inne życiowe zadania, dopiero teraz mogłam zrealizować. 

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Magazyn powstał we współpracy z renomowanymi kancelariami i wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach – takich jak prawo pracy, RODO i HR, ale również zarządzanie, etykieta i media społecznościowe – z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, profesjonalistów, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój nieustanny rozwój zawodowy.

Aktualna sytuacja zainspirowała wiele tematów tego numeru. Poruszamy kwestie wpływu Covid-19 na zmiany w prawie a także zmiany w zarządzaniu i organizacji naszej nowej rzeczywistości, w dużej mierze związanej z pracą zdalną, jak również zagadnienia dot. zwolnień grupowych pracowników, zatrudniania cudzoziemców a także uprawnień pracodawców w temacie testów na Covid-19. 

Magazyn przybliża ważne tematy dot. wdrożenia PPK, likwidacji OFE, raportowania do ZUS, naruszeń RODO, dofinansowań z KFS, jak również automatyzacji procesów HR-owych, benefitów, LinkedIn i budowania partnerskiej roli HR w biznesie.

Pobierz Magazyn HR!


  Wybierz wersje papierową!

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1

  kwiecień 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 16 artykułów
  • 17 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  kwiecień 2021
  PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1

  kwiecień 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 12 artykułów
  • 12 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  kwiecień 2021
  PLN 156 + koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci
  • wersja e-book gratis

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1 +EBOOK

  kwiecień 2021
  PLN 47 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 12 artykułów
  • 12 ekspertów
  • wersja ebook

  Podziel się!

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin

  Poznaj też inne moje publikacje

  Filters Sort
  Książka „Prawo pracy. First Minute" to encyklopedia praktycznej wiedzy dla pracodawców, osób zarządzających personelem i pracowników HR, w unikatowym schemacie: PROBLEM – PYTANIE – ODPOWIEDŹ
  Pięknie wydana wersja drukowana magazynu z dostawą prosto do Twojego domu! Z dumą przekazuję w Wasze ręce trzeci, jesienny numer kwartalnika „HR na szpilkach” – kolejną dawkę solidnej wiedzy i doświadczenia wybitnych ekspertów, którzy jako autorzy publikacji dzielą się z Wami swoją praktyczną wiedzą.
  Oferujemy Ci prenumeratę roczną naszego kwartalnika, obejmuje ona 4 kolejne numery (3, 4, 5 i 6) Magazynu z dostawą prosto do twojego domu. Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka w biznesie i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy.
  Prawo pracownika jest jednocześnie obowiązkiem pracodawcy, którego zadaniem jest prawidłowe udzielanie i rozliczanie uprawnień pracowniczych. I temu właśnie służy ta książka – poprawnemu ustalaniu, udzielaniu i rozliczaniu urlopów i zwolnień od pracy przysługujących pracownikom zatrudnionym w ramach stosunku pracy.
  Książka "Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy" w teorii i praktyce to niezbędnik kadrowego – przydatne wzory dokumentów wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz solidna dawką praktycznej wiedzy.
  Metody efektywnego zarządzania czasem pracy przyczyniają się zarówno do osiągania celów zawodowych, jak i osobistych, zwiększając tym samym skuteczność działania organizacji i jej przewagę konkurencyjną, a także wpływając na jakość życia pracownika. Temu właśnie służy książka, którą dla Ciebie napisałam – najlepszemu zagospodarowaniu czasu pracy w firmie, poprzez dobór i zastosowanie odpowiednich systemów i rozkładów czasu pracy oraz tworzenie optymalnych i zgodnych z prawem grafików pracy.
  Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.
  Wydane na papierze kredowym, w niezwykle pięknej szacie graficznej. Kompendium wiedzy o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy oraz urlopach i zwolnieniach od pracy oraz kompendium wiedzy o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa. Zestaw obowiązkowy na biurku specjalisty ds. kadr i płac.