Magazyn HR na Szpilkach #12

80,56  + 8% VAT(87  z VAT)

Prestiż i dostęp do eksperckiej wiedzy! Magazyn z dostawą prosto do Twojego domu!

Przekazuję w Twoje ręce noworoczny numer kwartalnika „HR na Szpilkach®” – ekspercką dawkę rzetelnych informacji oraz doświadczeń wybitnych autorytetów HR, którzy jako Autorzy publikacji dzielą się z Tobą wiedzą. W tym numerze m. in.: wypowiadanie umów o pracę, prezenteizm, rozmowy o pieniądzach, Silversi, neuroatypowość, dyskryminacja w miejscu środowisku pracy, bossware, outsourcing procesowy, urlopy krwiodawców, wynagradzanie pracowników-twórców i osób zwolnionych ze świadczenia pracy oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Czasopismo HR na Szpilkach® skierowane jest do szerokiego grona specjalistów z obszaru kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W noworocznym numerze wiedza, dobre praktyki i rekomendacje, czyli: wypowiadanie umów o pracę, prezenteizm, rozmowy o pieniądzach, Silversi, neuroatypowość, dyskryminacja w miejscu środowisku pracy, bossware, outsourcing procesowy, urlopy krwiodawców, wynagradzanie pracowników-twórców i osób zwolnionych ze świadczenia pracy oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Zapraszamy do prestiżowej lektury!

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w kwietniu 2024 r.