Magazyn HR na Szpilkach #11

36,11  + 8% VAT(39  z VAT)

Ekskluzywna, drukowana wersja Magazynu z dostawą prosto do Twojego domu!

Przekazuję w Twoje ręce dziesiąty numer kwartalnika „HR na szpilkach” – ekspercką dawkę rzetelnych informacji oraz doświadczeń wybitnych autorytetów HR, którzy jako Autorzy publikacji dzielą się z Tobą wiedzą. W tym numerze: wdrożenie nowelizacji Kodeksu pracy – uprawnienia rodzicielskie i umowy na okres próbny, digitalizacja, outplacement, jawność wynagrodzeń, ESG, outsourcing i zatrudnianie cudzoziemców oraz wiele innych topowych tematów!

Czasopismo HR na Szpilkach® skierowane jest do szerokiego grona specjalistów z obszaru kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo opracowania na tematy, którymi dziś żyje HR, czyli zmiany w KPC i ich skutki – kogo zabezpiecza jeszcze większa ochrona zatrudnienia? Rewolucja w pracy za pośrednictwem platform internetowych. Praca zdalna – recepta czy pułapka? Oprócz tego wyselekcjonowana, ekspercka wiedza z obszaru rozliczania wynagrodzeń, gotowe rozwiązania problemów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz dostępne możliwości zarządzenia zaległymi urlopami w organizacjach. 

Zapraszamy do prestiżowej lektury!

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w styczniu 2024 r.