You cannot view this unit as you're not logged in yet.

24 Responses

 1. Bardzo fajne szkolenie, potwierdzające prawidłową interpretację najnowszych zmian a i uzupełnienie luk w wiedzy, dziękuje ślicznie 🙂

 2. Dziękuję dla Pani Moniki i całego Zespołu! Świetne szkolenie i forma on line to bardzo dobry pomysł ( Mama co prawda przy komputerze ale jednak w domu :))

 3. Rewelacja. Niestety nie mogłam zobaczyć początku, ale reszta szkolenia to rewelacja. Pani Moniko, czekamy na kolejne!

 4. Dziękuje Pani Monice i całemu zespołowi za merytoryczne szkolenie i jak zawsze niesamowitą energię i atmosferę 🙂

 5. Bardzo dziękuję za świetne szkolenie! Po raz pierwszy miałam przyjemność brać udział, jednak mam nadzieję, że nie ostatni 🙂
  Merytorycznie bogate, przygotowane perfekcyjnie, poprowadzone z olbrzymią energią. Proszę o więcej.

 6. Dziękuję bardzo za merytoryczne szkolenie. Niczego nie zabrakło, a dużo wniosło dodatkowej wiedzy.

 7. Szkolenie pełne merytorycznej i praktycznej wiedzy, jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Odpowiadał mi czas rozpoczęcia, sposób przekazania i profesjonalizm Pani Moniki. Był to mój pierwszy raz z Panią Moniką, ale z pewnością to powtórzę.

 8. Pierwszy raz uczestniczyłam w Pani szkoleniu i jestem bardzo zadowolona. Wiedza, kompetencja i profesjonalizm. Godne polecenia.

 9. Rewelacyjne szkolenie, duża dawka wiedzy, nowości jasno i przejrzyście wytłumaczone, uwielbiam te kolorowe slajdy i opracowania. Aż chce się z nich korzystać i zaglądać jak najczęściej. Nie są tak suche i pozbawione emocji jak rozporządzenia i ustawy. Gratulacje dla osób odpowiedzialnych za graficzne opracowanie materiałów.

 10. Super szkolenie, bardzo interesujące i wnoszące wiele ciekawostek i informacji w sposób lekki i przyjemny do zapamiętania. Zarówno szkolenie jak i otrzymane materiały godne polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *