You cannot view this unit as you're not logged in yet.

12 Responses

 1. Pytanie 3 – dlaczego bierzemy tylko kwiecień i maj, skoro UB trwał tylko 3 miesiące , a zatrudniony był od stycznia 2017, a choroba była w czerwcu 2018 i jesteśmy w stanie wskazać 12 poprzedzających miesięcy?
  Pytanie 7 – dlaczego ustalamy nową podstawę, skoro przerwa pomiędzy okresami niezdolności do pracy była krótsza niż 90 dni?

 2. To było dla mnie prawdziwe wyzwanie przede wszystkim dlatego, że jestem w tematyce kadrowo-płacowej świeżaczkiem. Co prawda sporo zadań było dla mnie bardzo bardzo trudnych, ale szukałam odpowiedzi w materiałach do kursu oraz w czeluściach internetu, aby zrozumieć co kiedy po co i dlaczego 🙂 nie mniej jednak czekam na kolejne pomysły Pani Moniki Smulewicz z niecierpliwością i wezmę w nich udział z prawdziwą przyjemnością.

  1. Pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 1 kwietnia na sesji pytań i odpowiedzi.

 3. Dziękuję Pani Moniko za wspaniałą przygodę z zasiłkami. Z doświadczenia muszę powiedzieć , że nie było łatwo. Po pierwsze dlatego że nie byłam systematyczną uczennicą na co nie pozwalała mi praca a po drugie były przypadki z którymi nie spotykam się na co dzień. I tak przy wypełnianiu testu późnym wieczorem i ogólnym zmęczeniu w zadaniu siódmy zrobiłam szkolny błąd.. jak? nie wiem. No cóż ale udało się. Jeszcze raz dziękuję i czekam na kolejne trudne wyzwanie. Na pewno wrócę jeszcze do zadań.
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Pani Marzeno do zadań trzeba wracać koniecznie, aby utrwalić wiedzę i doskonalić umiejętność. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 1 kwietnia na sesji pytań i odpowiedzi.

 4. Nie pracuję w kadrach ani w księgowości ale 2 lata temu zafascynowaly mnie te dwa zawody i zaczęłam szukać w internecie kursów online i tak właśnie pierwszy raz trafiłam na stronę Pani Moniki. Wszystkie kursy i wyzwania są dla mnie cennym źródłem wiedzy i mam nadzieję że niebawem uda mi się ją wykorzystać w wymarzonej pracy i zdobyć jeszcze większe doświadczenie. Dziękuję Pani Moniko za dawkę przeogromnej wiedzy wiem że jeszcze długa droga do mistrzostwa ale przy Pani kursach myślę że to kwestia czasu. Pozdrawiam

  1. Pani Kasiu pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 1 kwietnia na sesji pytań i odpowiedzi.

 5. W zad. 3 90% to na pewno pomyłka Kurs super ale z całej Akademii był dla mnie najtrudniejszy. Nawet z ostatniego testu jestem najbardziej zadowolona:) I tak jak na moje uczestnictwo w kursie przy opiece nad moją małą urwiską co nie ustępuje mnie na krok jak wrócę do domu to sukces. Wspaniały kurs Pani Moniko.

 6. Pani Moniko, poproszę na sesji pytań o porównanie zadania 1 z tego ostatniego quizu i zadania 26 z zadań – czy oprócz tego że przyjmiemy tę premię w kwocie faktycznie wypłaconej, to uwzględnimy ją tylko w miesiącach, gdy będzie chorować ;ponad 10 dni?
  Kurs – rewelacja! bardzo mi się podobało:-)

 7. Zadanie 21 – zmiana wynagrodzenia od 29 08 2017 – zmniejszamy o 1/30 wynagrodzenia przysługującego w danym dniu zla, nie jakiegoś uśrednionego wynagrodzenia zasadniczego z miesiąca – czy to praktyka, czy jest na to jakiś szczególny przepis?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *