You cannot view this unit as you're not logged in yet.

4 Responses

  1. Jak na drugie dopiero wyzwanie, to poziom dość wysoki… 😉
    zadanie 1 wyglądało przerażająco na pierwszy rzut oka (po przemyśleniu okazało się, że nie taki diabeł straszny 😉 ) reszta (jak dla mnie) już trochę łatwiejsza… w każdym razie NIE ŻAŁUJĘ, ŻE BIORĘ UDZIAŁ W TYM WYZWANIU, bo ciągle uczę się czegoś nowego 🙂

  2. Ja w pierwszym zadaniu też się zastanowiłam i tak: zasadnicze policzyłam prawidłowo 2 368,00, ale wynagrodzenie za chorobę za 1 dzień tez policzyłam z tej stawki, a nie z 2800,00. Ciągle się uczymy:-)

  3. Poproszę o wytłumaczenie zadania 1 z quizu nr 2 podczas sesji pytań i odpowiedzi. Pytanie w zadaniu było o wynagrodzenie brutto, w rozwiązaniu jest wynagrodzenie za czas przepracowany (bez kwoty wynagrodzenia za czas choroby za 1 dzień). Podstawę do zasiłku liczymy od 2800 zł czy z kwoty 2368 (-13,71%), bo chyba się pogubiłam po przeczytaniu odpowiedzi. Dziękuje.

  4. Ja również proszę o wytłumaczenie zadania 1 z quizu nr 2 , dlaczego pomniejszenie za czas choroby czyli 1 z 30 liczymy z 2800 a nie ze stawki zasadniczej , którą wyliczyliśmy. Czy gdyby choroba miała miejsce , gdy stawka była niższa to liczylibyśmy z 2300 : 30? A gdyby okres choroby obejmował dni zarówno przed zmianą stawki, jak i po zmianie, to z jakiej kwoty liczylibyśmy 1 z 30?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *