Nie jesteś zalogowany, nie masz dostępu do tej lekcji.

21 Responses

 1. Cieszę się, że dotarłaś/eś do tego miejsca! Już szykujemy dla Ciebie certyfikat i prezent! Napisz parę słów o swoich wrażeniach z kursu. Dziękujemy!

 2. Bardzo cieszę się, ze mogłam uczestniczyć w takim kursie. Kurs był zorganizowany perfekcyjnie. Zajęcia on-line bardzo ciekawe, materiały dydaktyczne obszerne i bardzo przydatne, zadania domowe mega mobilizujące do nauki. Zachęcona tym kursem „poszłam za ciosem” i zapisałam się na następny. Dziękuję !!!

 3. Pragnę również podziękować za doskonale zorganizowane i prowadzone szkolenie.
  Podsumowując: szkolenie zaspokoiło w pełni moje oczekiwania. Spójne informacje, przekazanie w jasny i uporządkowany sposób. Szkolenie poleciłabym jako wartościowe.

 4. Super kurs dla osob początkujący takich jak ja. Quizy między lekcjami mobilizujace i wciągające w daną lekcję. Super materiały. Mam nadzieję że będzie również akademia kadry dla zaawansowanych na która również sie pisze ☺

 5. Jestem pod wrażeniem organizacji szkolenia – pod każdym względem. Wszystkim już dziś polecam. Jak trochę spokojniejszy czas zawita w moje progi, wrócę po nową dawkę wiedzy. Dziękuję Pani Moniko za inspirację, wiedzę i profesjonalne podejście.

 6. Dla mnie Akademia Online to rewelacyjny sposób na pogłębienie swej wiedzy, super organizacja całego kursu, profesjonalizm w pełnym słowa znaczeniu. Polecam każdemu, bo nigdy dotąd nie spotkałem w swojej karierze zawodowej tak wspaniałych wykładowców jak Pani Monika Smulewicz i takiej super klasy. Mimo, iż online, to i tak jesteś zmobilizowany do działania. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko.

 7. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie ,pozwolił mi na zgłębienie wiedzy przekazanej przez fachowca i profesjonalisty w tej dziedzinie jakim jest Pani Monika oraz z formy kursu – świetny pomysł i trafiona decyzja. Dziękuję Pani Moniko za ugruntowanie mojej wiedzy i na pewno polecę kurs innym osobom, ponieważ warto.

 8. Bardzo dziękuję za doskonale zorganizowane i prowadzone szkolenie, za możliwość uczestniczenia w tych kursach. To księga wiedzy, super materiałów i przemiłych spotkań. Szczerze polecam!! Liczę , że powstanie w przyszłości akademia dla zaawansowanych, na którą się piszę 🙂

 9. Witam,
  Kurs pozwolił mi pogłębić i utrwalić wiedzę. Bardzo podobała mi się forma kursu. Spotkanie on-line oraz możliwość odsłuchania wykładu w dowolnym momencie to fantastyczna sprawa :).
  Pozdrawiam

 10. Jestem mega szczęśliwa, że podjęłam decyzję o udziale w Akademii OnLine. Żaden kurs do tej pory nie dał mi tak usystematyzowanej wiedzy ani tak wartościowej ilości materiałów. Codzienna praca pozwoliła zakodować cenne informacje i przećwiczyć teorię. Polecam wszystkim niezdecydowanym osobom taką właśnie formę szkolenia. Przy kubku herbaty, w domowym zaciszu, można stać się ekspertem w tak szeroko pojętej dziedzinie prawa pracy. Czekam na kurs dla zaawansowanych. Bardzo, bardzo dziękuję 🙂

 11. Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na udział w akademii. Na co dzień zajmuję się płacami ale chciałam uzupełnić swoją wiedzę kadrową. Polecam wszystkim którzy nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych Akademię online. Dziekuje

 12. Udział w Akademii to duża, przeogromna dawka wiedzy, rozmaite i dające do myślenia ćwiczenia, ciekawi ludzie, możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń, wygodna forma, a przede wszystkim wielka motywacja w osobie Pani Moniki 🙂 Polecam !

 13. Bardzo fajny,przydatny kurs.Organizaja i kontakt na wysokim poziomie,każdemu polecam. Czekam na kolejna edycje płac ?.

 14. Szkolenie na najwyższym poziomie. Wiedza przekazywana w bardzo jasny, klarowny. Kontakt z Panią Moniką i Panią Paulą oceniam wzorowo. Obie Panie wykazują się dużą precyzją i przede wszystkim dużą tolerancją do uczestników 🙂 A przyznam, że niektóre komentarze i uwagi uczestników mogłyby sprowokować najbardziej spokojnego człowieka. Jestem mega wdzięczna za wszelkie udogodnienia ze strony Pań i za całe szkolenie:)

 15. Uczestniczyłam już w kilku kursach stacjonarnych ale nie mogą się one równać z Akademią Online P. Moniki Smulewicz. Przede wszystkim kurs jest przygotowany bardzo szczegółowo. Każde zagadnienie jest dokładnie omawiane,jeżeli były jakieś dodatkowe pytania P. Monika jak również P. Paula odpowiadały na nie bez zbędnej zwłoki. Materiały z jednej strony są przepięknie przygotowane jeżeli chodzi o grafikę,jak również jeżeli chodzi o merytoryczną wiedzę w nich zawartą. Zadania do codziennego rozwiązywania tylko motywowały do dalszej pracy. Chciałabym,żeby wszyscy wykładowcy i mentorzy podchodzili do nauczania w ten sposób. Bardzo gratuluję pomysłu i sposobu wykonania tego wspaniałego projektu. Nie omieszkam skorzystać z innych kursów w Akademii. Świetnie zainwestowane pieniądze i czas. Dziękuję serdecznie i gorąco polecam !!!

 16. Pierwszy raz brałam udział w tego typu szkoleniu, stwierdzam że taka forma jest optymalna, a Pani Monika potrafi nie tylko zaangażować do pracy ale przede wszystkim zarazić pozytywną energią, praca w takiej grupie mobilizuje, bo nikt nie chce być z tyłu :-). Mam nadzieje, że wezmę udział w szkoleniu płace na jesień. Pozdrawiam cała grupę , Panią Monikę i Paulę, do zobaczenia w sieci 🙂

 17. Akademia Online i nauka z Panią Moniką Smulewicz to fantastyczny sposób na pogłębienie i usystematyzowanie swojej wiedzy. Poszczególne moduły przygotowane i prowadzone w profesjonalny – a zarazem bardzo przystępny sposób. Do tego Grupa mająca podobną pasję – to wszystko sprawia, że nauka w akademii dodaje wiatru w żagle i napędza do działania 🙂 Zdecydowanie POLECAM! I na pewno sama też będę wracać 🙂 pozdrawiam Panią Monikę, Paulę i całą Klasę, z którą miałam przyjemność się uczyć 🙂

 18. Dziękuję za wspólną naukę – kurs bardzo fajnie poprowadzony, Pani Monika ma ogromną wiedzę a materiały są dopracowane w każdym szczególe. Jedyne czego mi zabrakło i mam nadzieję, że zostanie nadrobione (bo w końcu było to obiecywane;)) to odpowiedzi do zadań, które wykonywaliśmy przez te 2,5 m-ca (no i odpowiedź na moje 2 pytania;)).Mimo to zdecydowałam się zapisać na kolejne kursy Pani Moniki (płace, wyzwanie z czasu pracy) i cieszę się, że na płacach otrzymujemy odpowiedzi na bieżąco.

 19. Dziękuję za garść wiedzy, teraz jestem pewniejsza swoich umiejętności, wiem że nie jest ze mną źle.
  Codzienne zadania to dobry sposób na utrwalanie wiedzy. Mam nadzieję , że jesienią będę mogła dołączyć do szkolenia dotyczącego płac. Dziękuję jeszcze raz , pozdrawiam Panią Monikę i Panią Paulę oraz Ciebie klaso.

 20. Kurs Online to dla mnie nowość, która okazała się strzałem w 10. Bez wychodzenia z domu, przy kubku herbatki słucham wykładów. Zadania rozwiązuję w domu lub w pracy 🙂 zawsze znajdę 15 min by systematycznie uczestniczyć w życiu grupy facebookowej. Pani Monice i Pani Pauli gratuluje pomysłu, a nam klaso gratuluje pomyślnego ukończenia kursu. Do zobaczenia na kolejnych kursach, bo ja totalnie przepadłam i zapisałam się na wszystkie 🙂 Kadry, Płace i 2 wyzwania 🙂

 21. Bardzo się cieszę że trafiłam na stronę Pani Moniki Smulewicz. Zaproponowana forma kursu, sposób nauki w 100% do mnie trafiają. Kurs jest podzielony na tematyczne moduły co ułatwia odnajdywanie poszczególnych zagadnień, codzienne zadania utrwalają wiedzę, a cotygodniowego spotkania online motywują do działania. Dziękuję za przekazaną wiedzę i wspólną naukę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *