Jest czwartek, godzina 10:51.

Świetna pora na naukę!

Ups.  Nie ma Cię z nami w Akademii?

Jeszcze mnie nie ma w Akademii →

Nie pamiętam hasła do zalogowania →

Logowanie
   

FAQ

Spotkania na żywo odbywają się w zamkniętej grupie na Facebooku, do której link otrzymasz mailem oraz znajdziesz w pierwszej lekcji kursu na platformie.

Nic nie szkodzi 🙂 wszystkie lekcje są nagrywane i możliwe do odtworzenia w dowolnym dla Ciebie momencie.

Wiem, że czasem nadmiar obowiązków nie pozwala na realizację zadań w wyznaczonym czasie. Dlatego dostęp do quizu nie wygasa, ukończ go w dowolnym momencie, ale nie zwlekaj zbyt długo! Najlepsze efekty w nauce otrzymasz trzymając się reguły 2-5-9-15.

Quiz służy sprawdzeniu siebie samego i tego ile z przekazanej wiedzy zostało przyswojone. Nawet jeśli nie wypadnie najlepiej będziesz wiedzieć co jeszcze musisz powtórzyć. Nie praktykujemy poprawiania Quizów.

Oczywiście, że nie 🙂 w każdym kursie w lekcji pierwszej znajduje się informacja o tym jakiego zakresu materiału dotyczy quiz.

Egzamin to zestaw pytań, do których dostęp otrzymasz w ustalonym z grupą terminie. Na jego rozwiązanie będziesz mieć określony czas. Swoje odpowiedzi przesyłasz na wyznaczony adres mail.

Jesteśmy elastyczni 🙂 Jeżeli termin egzaminu koliduje z Twoimi innymi zobowiązaniami, napisz do nas na [email protected] Rrazem ustalimy inny termin.

Zadania na dzień znajdziesz w grupie kursu na FB, w zakładce moduły znajdującej się po lewej stronie.

Certyfikat po kursach Kadry i Płace jest wysyłany w formie elektronicznej oraz dodatkowo zaświadczenie MEN w wersji papierowej.

Certyfikat po kursach: Czas pracy, Urlopy, Zasiłki, Dokumentacja Pracownicza, Excel oraz RODO jest przesyłany w formie elektronicznej na adres mail.

Nie wystawiamy zbiorczego zaświadczenia. Uczestnika AMKP otrzymuje 7 oddzielnych zaświadczeń po każdym kursie.

Tak 🙂 po każdym ukończonym kursie wystawiamy zaświadczenie/certyfikat. W tym celu należy pamiętać o wypełnieniu ostatniej lekcji kursu, którą zawsze są dane do certyfikatu.

Zależy od tego jaki kurs masz wykupiony 🙂

  1. Kursy Kadry i Płace – segregator „Pasjonata Kadr i Płac” na materiały udostępniane podczas zajęć
  2. Kursy Czas pracy, Zasiłki, Urlopy oraz Dokumentacja pracownicza – Książka adekwatna do kursu oraz segregator „Pasjonata Kadr i Płac” na ćwiczenia i materiały udostępniane podczas kursu.
  3. Akademia Mistrzostwa Kadrowego – Książki „Czas pracy” oraz „Urlopy”, dwa segregatory „Pasjonata Kadr i Płac”, notes i kubek „Pasjonata Kadr i Płac”
  4. Akademia Mistrzostwa Płacowego – Książka „Zasiłki”, dwa segregatory „Pasjonata Kadr i Płac”, notes i kubek „Pasjonata Kadr i Płac”
  5. Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego – 3 Książki „Czas pracy”, „Urlopy” oraz „Zasiłki”, trzy segregatory „Pasjonata Kadr i Płac”, notes i kubek „Pasjonata Kadr i Płac

Materiały wysyłamy po zaksięgowaniu płatności kurierem Poczty Polskiej. Numer przesyłki otrzymasz mailem po jej nadaniu wraz z linkiem do śledzenia. Gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem doręczenia, paczkę można odebrać na najbliższej poczcie.

Oczywiście – nie damy Ci zapomnieć o kursie 🙂 Przypominajki wysyłamy mailem na tydzień przed rozpoczęciem kursu, na dwa dni przed i w dniu kursu.

Aby skorzystać z kursu wystarczy dostęp do Internetu i konto na Facebooku 🙂 Kurs odbywa się na powyższej platformie oraz w zamkniętej grupie na fb.