Twoje Kursy | Akademia Online Moniki Smulewicz

Twoje Kursy


Tu po zalogowaniu będziesz miał/a dostęp do wszystkich kursów, które dla siebie wybrałaś/eś.
Zajrzyj do sklepu →

Masz kłopoty z zalogowaniem lub zapomniałaś/eś hasło? →

Logowanie
   

Zapraszam Cię na kursy i wydarzenia:

Książka Pakiet Elite
Promocja!

Książka Pakiet Elite

Najbardziej rozbudowany, kompleksowy i najkorzystniejszy cenowo pakiet. Najszybszy sposób, by opanować panowanie i rozliczanie czasu pracy!
W przystępny sposób nauczysz się poprawnie definiować czas pracy, planować optymalne grafiki pracy, rozliczać czas pracy i klasyfikować godziny nadliczbowe.

347,00  247,00 
Książka Pakiet Premium
Promocja!

Książka Pakiet Premium

Idealny kompromis pomiędzy ceną i zawartością.
Doskonały pakiet dla wymagających!
Książka i zeszyt ćwiczeń „Wszystko co musisz wiedzieć o czasie pracy”
oraz nieograniczony dostęp do 5 szkoleń video o czasie pracy.

217,70  147,90 
Akademia Online, II Edycja, Kurs: Płace
Promocja!

Akademia Online, II Edycja, Kurs: Płace

Kurs Płace Akademii Online rozpoczyna się 25 września 2018 r., składa się z 8 modułów i trwa 2 miesiące. Co tydzień spotykamy się online, codzienny kontakt ze mną i innymi uczestnikami w grupie akademii motywuje i pomaga w systematycznej pracy. Dzięki wspólnej systematycznej pracy szybko osiągniesz mistrzostwo.

677,00  579,00 
Akademia Online, IV Edycja, Kurs Kadry
Promocja!

Akademia Online, IV Edycja, Kurs Kadry

Akademia Online Kurs Kadry rozpoczyna się 29 listopada i potrwa 2,5 miesiąca. Co tydzień spotykamy się online, codzienny kontakt ze mną i innymi uczestnikami w grupie akademii motywuje i pomaga w systematycznej pracy. 2,5 miesiąca nauki, 10 modułów, 30 lekcji, do każdej lekcji materiał video ze spotkania. W sumie 400 stron materiałów dydaktycznych plus komplet rozporządzeń i niezbędnych ustaw. Dzięki wspólnej systematycznej pracy szybko osiągniesz mistrzostwo.

747,00  597,00 
Brak w magazynie
Akademia Online, III Edycja, Kurs: Kadry

Akademia Online, III Edycja, Kurs: Kadry

Akademia rozpoczyna się 10 kwietnia 2018 r. i trwa 2,5 miesiąca. Co tydzień spotykamy się online, codzienny kontakt ze mną i innymi uczestnikami w grupie akademii motywuje i pomaga w systematycznej pracy. 2,5 miesiąca nauki, 10 modułów, 30 lekcji, do każdej lekcji materiał video ze spotkania. W sumie 400 stron materiałów dydaktycznych plus komplet rozporządzeń i niezbędnych ustaw. Dzięki wspólnej systematycznej pracy szybko osiągniesz mistrzostwo.

676,50 
Akademia Online, I Edycja, Kurs: Płace

Akademia Online, I Edycja, Kurs: Płace

Kurs Płace Akademii Online rozpoczyna się 5 kwietnia 2018 r., składa się z 8 modułów i trwa 2 miesiące. Co tydzień spotykamy się online, codzienny kontakt ze mną i innymi uczestnikami w grupie akademii motywuje i pomaga w systematycznej pracy. Dzięki wspólnej systematycznej pracy szybko osiągniesz mistrzostwo.

676,50 
Brak w magazynie
Akademia Online, II Edycja, Kurs: Kadry

Akademia Online, II Edycja, Kurs: Kadry

Akademia rozpoczyna się 11 stycznia 2018 r. i trwa 2,5 miesiąca. Co tydzień spotykamy się online, codzienny kontakt ze mną i innymi uczestnikami w grupie akademii motywuje i pomaga w systematycznej pracy. 2,5 miesiąca nauki, 10 modułów, 30 lekcji, do każdej lekcji materiał video ze spotkania. W sumie 400 stron materiałów dydaktycznych plus komplet rozporządzeń i niezbędnych ustaw. Dzięki wspólnej systematycznej pracy szybko osiągniesz mistrzostwo.

676,50