NOWY MAGAZYN!

HR na szpilkach

czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Z wielką radością wypuszczam w świat pierwszy numer kwartalnika „HR na szpilkach”. 

Ten magazyn jest spełnieniem marzenia, które towarzyszyło mi od lat i które, ze względu na moje inne życiowe zadania, dopiero teraz mogłam zrealizować. 

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu HR, kadr i płac. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

Magazyn powstał we współpracy z renomowanymi kancelariami i wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach – takich jak prawo pracy, RODO i HR, ale również zarządzanie, etykieta i media społecznościowe – z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, profesjonalistów, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój nieustanny rozwój zawodowy.

Aktualna sytuacja zainspirowała wiele tematów tego numeru. Poruszamy kwestie wpływu Covid-19 na zmiany w prawie a także zmiany w zarządzaniu i organizacji naszej nowej rzeczywistości, w dużej mierze związanej z pracą zdalną, jak również zagadnienia dot. zwolnień grupowych pracowników, zatrudniania cudzoziemców a także uprawnień pracodawców w temacie testów na Covid-19. 

Magazyn przybliża ważne tematy dot. wdrożenia PPK, likwidacji OFE, raportowania do ZUS, naruszeń RODO, dofinansowań z KFS, jak również automatyzacji procesów HR-owych, benefitów, LinkedIn i budowania partnerskiej roli HR w biznesie.

Pobierz Magazyn HR!


  Wybierz wersje papierową!

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1

  kwiecień 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 16 artykułów
  • 17 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  kwiecień 2021
  PLN 197 cena zawiera koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1

  kwiecień 2021
  PLN 39 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 12 artykułów
  • 12 ekspertów

  Prenumerata
  Magazynu
  HR na szpilkach

  kwiecień 2021
  PLN 156 + koszty wysyłki
  • 4 numery magazynu
  • atrakcyjne artykuły
  • wybitni eksperci
  • wersja e-book gratis

  Magazyn
  HR na Szpilkach #1 +EBOOK

  kwiecień 2021
  PLN 47 + koszty wysyłki
  • 80 stron wartościowych i aktualnych treści
  • 12 artykułów
  • 12 ekspertów
  • wersja ebook

  Podziel się!

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin

  Poznaj też inne moje publikacje

  Filters Sort
  Książka "Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy" w teorii i praktyce to niezbędnik kadrowego – przydatne wzory dokumentów wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz solidna dawką praktycznej wiedzy.
  Książka „Prawo pracy. First Minute" to encyklopedia praktycznej wiedzy dla pracodawców, osób zarządzających personelem i pracowników HR, w unikatowym schemacie: PROBLEM – PYTANIE – ODPOWIEDŹ
  Wersja drukowana magazynu z dostawą prosto do Twojego domu! Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy. Cena nie zawiera kosztu przesyłki.
  Oferujemy Ci prenumeratę roczną naszego kwartalnika, obejmuje ona 4 kolejne numery Magazynu z dostawą prosto do twojego domu. Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, takich jak prawo pracy i HR, ale również zarządzanie, etyka i media społecznościowe, z myślą o jak najlepszym wsparciu wszystkich ludzi HR, którzy chcą mieć najświeższą wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy.
  Prawo pracownika jest jednocześnie obowiązkiem pracodawcy, którego zadaniem jest prawidłowe udzielanie i rozliczanie uprawnień pracowniczych. I temu właśnie służy ta książka – poprawnemu ustalaniu, udzielaniu i rozliczaniu urlopów i zwolnień od pracy przysługujących pracownikom zatrudnionym w ramach stosunku pracy.
  Metody efektywnego zarządzania czasem pracy przyczyniają się zarówno do osiągania celów zawodowych, jak i osobistych, zwiększając tym samym skuteczność działania organizacji i jej przewagę konkurencyjną, a także wpływając na jakość życia pracownika. Temu właśnie służy książka, którą dla Ciebie napisałam – najlepszemu zagospodarowaniu czasu pracy w firmie, poprzez dobór i zastosowanie odpowiednich systemów i rozkładów czasu pracy oraz tworzenie optymalnych i zgodnych z prawem grafików pracy.
  Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.
  Wydane na papierze kredowym, w niezwykle pięknej szacie graficznej. Kompendium wiedzy o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy oraz urlopach i zwolnieniach od pracy oraz kompendium wiedzy o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa. Zestaw obowiązkowy na biurku specjalisty ds. kadr i płac.