fbpx

Kurs Płace

Kalkulacja wynagrodzeń w oparciu o stałe i zmienne składniki oraz rozliczanie zasiłków z tytułu choroby i macierzyństwa.

Dołącz do Akademii Mistrzostwa!

START

5 maja 2020

CZAS TRWANIA

8 tygodni

SPOTKANIA

8 spotkań na żywo

FORMA KSZTAŁCENIA

online

Jak rzetelnie kalkulować wynagrodzenia i zasiłki, jednocześnie optymalizując koszty pracy w oparciu o przepisy podatkowe?

spotkania online na żywo zapisane na platformie Akademii

materiały merytoryczne dostępne rok po zakończeniu akademii

codzienna współpraca i pomoc na zamkniętej grupie

Uczestnicy zgłębiają tajniki płac dzięki nieograniczonemu dostępowi do szkoleń video. Otrzymują również przygotowane materiały dydaktyczne w wersji elektronicznej.

W trakcie procesu dydaktycznego mają kontakt z pozostałymi Uczestnikami, a co najważniejsze – są wspierani stałymi konsultacjami z ekspertem. Kurs zwieńczony jest egzaminem, po którym Absolwenci otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

Wybierz pakiet dla siebie!

Kurs
PŁACE

8 tygodni intensywnej nauki
PLN 897 roczny dostęp do Akademii
 • Kurs Płace
 • 8 tygodni intensywnej nauki
 • 400 stron materiałów PDF
 • Stałe wsparcie na grupie
 • Certyfikat ukończenia kursu

Akademia
Mistrzostwa
Płacowego

4-miesięczny program rozwoju zawodowego
PLN 1623 roczny dostęp do Akademii
 • 3 Kursy: Płace, Zasiłki, Excel
 • 4 miesiące intensywnej nauki
 • Książka: Zasiłki
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Cotygodniowe spotkania na żywo
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • BONUS: Kubeczek klubu pasjonatów
Popularna

Akademia Mistrzostwa
Kadrowego-Płacowego

9-miesięczny program rozwoju zawodowego
PLN 3575 roczny dostęp do Akademii
 • 7 Kursów: Kadry, Płace, Urlopy, Czas Pracy, Zasiłki, Excel i RODO
 • 9 miesięcy intensywnej nauki
 • 3 Książki: Czas Pracy, Urlopy, Zasiłki
 • 3 zeszyty ćwiczeń
 • Cotygodniowe spotkania na żywo
 • Drukowany certyfikat
 • BONUS: Kubeczek klubu pasjonatów

Kurs Płace składa się z 8 modułów

W module tym omówimy pojęcie wynagrodzenia, klasyfikację wynagrodzeń, systemy wynagradzania, a także składniki wynagrodzenia. Dowiemy się też czym jest wynagrodzenie minimalne.

Nauczysz się obliczać składki na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, FP i FGŚP. Omówimy opodatkowanie wynagrodzeń i zwolnienia podatkowe. Nauczysz się kalkulować wynagrodzenie od brutto do netto.

W module tym nauczysz się kalkulować wynagrodzenie w przypadku zwolnienia lekarskiego lub innej przyczyny nieobecności. Omówimy przypadki szczególne naliczania wynagrodzeń we wszelkich, nietypowych wariantach.

Zaczynamy od podstaw! Poznasz rodzaje świadczeń i warunki ich wypłaty. Dowiesz się czym jest wynagrodzenie chorobowe i nauczysz się ustalać podstawę wymiaru wynagrodzenia/zasiłku chorobowego.

Zasiłki nie będą już miały przed Tobą tajemnic! Omawiamy świadczenia z tytułu choroby i macierzyństwa, zasiłki opiekuńcze, wypadkowe i świadczenia rehabilitacyjne.

Płatne i niepłatne zwolnienia od pracy oraz ich wpływ na wynagrodzenie. Jak obliczyć wynagrodzenie za czas urlopu i zwolnień okolicznościowych, a także ekwiwalent za urlop.

W module tym omawiamy zasady kalkulacji wynagrodzeń za godziny nadliczbowe oraz za pracę w porze nocnej. Dowiesz się jak naliczać odszkodowania i odprawy. Poznasz tajniki potrąceń z wynagrodzenia za pracę i zasiłków.

Umowy zlecenia, umowy o dzieło, a także inne umowy cywilnoprawne, takie jak kontrakt menedżerski, z którymi zetkniesz się z pracy w działach kadrowo-płacowych.

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o kursie

Agata Molęda z Bytowa
Agata Molęda z Bytowa
Absolwentka kursu Płace
Czytaj więcej
Bardzo długo zastanawiałam się, czy warto płacić bądź co bądź duże pieniądze za kurs online. Mała Akademia zorganizowana przez Panią Monikę pomogła mi w podjęciu decyzji i nie żałuję ani złotówki!

Wcześniej miałam wręcz wstręt do ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, zasiłków itp. – ile razy próbowałam sama czegoś się nauczyć, zawsze rzucałam wszystko w kąt bo nie rozumiałam tego, co czytam w ustawie. Dzisiaj to jest właściwie przyjemność – wiadomo, że wszystkiego kursem załatwić się nie da, że samemu trzeba poświęcić bardzo dużo uwagi i czasu na to, żeby coś zrozumieć.

Jednak materiały Pani Moniki są tak jasne, przejrzyste i jeszcze grupa, w której zawsze można wyjaśnić wątpliwości… Każdemu będę polecać, a sama w najbliższym czasie planuję zakup książek. 
Emilia Kilbach z Warszawy
Emilia Kilbach z Warszawy
Absolwentka kursu Płace
Czytaj więcej
Zapisując się na kurs nie sądziłam ze będzie tak świetny. Jestem na macierzyńskim i prowadzę jednocześnie firmę.

Chciałam zrozumieć więcej z zakresu płac, usystematyzować wiedzę.

Materiały są najlepsze z jakimi miałam do czynienia. Takie że naprawdę warto do nich wracać. Wielkie gratulacje dla Pani Moniki za przygotowanie takiego szkolenia i to online.

Takie osoby jak ja mogą pracować we własnym tempie i nadal spędzać czas ze swoim dzieckiem, nie tracić go na dojazd na szkolenie przez całe miasto.

Dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy. Zabieram się do pracy. 
Kinga
Kinga
Absolwentka kursu Płace i Czas Pracy
Czytaj więcej
Brakowało mi bardzo takiego kursu. Niezmiernie się cieszę, że różnymi zbiegami okoliczności trafiłam na grupę Kadry Płace Pani Moniki, następnie na bezpłatną Małą Akademię i w konsekwencji na całą Akademię Mistrzostwa.

Kurs płace bardzo mi pomógł uporządkować i uzupełnić moją dotychczasową wiedzę. I cieszę się, że zdecydowałam się na wszystkie kursy Akademii, bo już po tym pierwszym kursie wiem, że warto, że dużo się nauczę i że nie będę żałować.

Dziękuję też za pewien mały bonus tj. bardzo subtelną inspirację do tego by faktycznie każdego dnia małymi krokami dążyć do mistrzostwa.

Pani Moniko: daje Pani swoją osobą super przykład i zachęca do wytrwałej pracy! Dziękuję!
Inez Winiarczyk z Józefowa
Inez Winiarczyk z Józefowa
Uczestniczka Akademii
Czytaj więcej
Zastanawiałam się nad kursem stacjonarnym, ale niestety studia i praca nie pomagały mi w wyborze miejsca i czasu. W Internecie znalazłam wiele dobrych opinii o kursach Pani Moniki, ale miałam obawy. Czas płynął i stwierdziłam dlaczego nie, inni dali radę to Ja też mogę.

Jako pierwszy był kurs Kadry, potem Płace i …. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji, nie żałuję, to był bardzo dobrze zagospodarowany czas.

Bardzo obszerne materiały pdf, wideo, dokumenty, przepisy. Kurs dla każdego – dla początkującego i doświadczonego, czytelnie i prosto wytłumaczone. Materiały przygotowane w sposób bardzo profesjonalny, widać dużą ilość pracy włożonej w ich przygotowanie, co nie często się zdarza nawet na szkoleniach stacjonarnych. Chciałam tylko Płace, ewentualnie Kadry. Ale skończyło się na całym pakiecie kursów.

Kolejna edycja Akademii startuje za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Gwarancja rozwoju kompetencji

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI, POSTAWA

Programy kursów w kompleksowy sposób omawiają całość zagadnień kadrowo-płacowych, tak aby Uczestnicy dysponowali rozległą wiedzą, podstawami prawnymi oraz umiejętnością praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy, przy zachowaniu zasad szeroko pojętej etyki zawodowej.

SYSTEMATYCZNOŚĆ I MOTYWACJA

Interakcje pomiędzy Uczestnikami a Ekspertami, a przede wszystkim stała ich dostępność oraz codzienne wspólne zadania w grupie sprawiają, że zapał do zdobywania wiedzy jest silny i efektywny. Formuła Akademii zakłada, że uczysz się w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu i czasie a jednocześnie nie jesteś sam.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRACA

Inwestycja poniesiona w kursy przekłada się na budowanie silnej marki osobistej i eksperckiej, utożsamianej z rozwojem, profesjonalizmem, przewagą kompetencyjną i silnymi podwalinami merytorycznymi, niezwykle pożądanymi na dzisiejszym rynku pracy. To się po prostu opłaca!

STAŁY KONTAKT I WSPARCIE EKSPERTÓW

Metodyka przygotowywania i prowadzenia kursów przewiduje bieżące wsparcie ekspertów, którymi są wyjątkowi specjaliści z bogatym doświadczeniem w swoim obszarze. Formuła Akademii daje możliwość konsultowania z nimi problemów, z którymi aktualnie zmaga się Twój dział kadrowo-płacowy.

FAQ

Kurs trwa 2 miesiące – składa się z 8 modułów i 24 lekcji pełnych merytoryki i rzetelnej wiedzy, którą powinien posiadać każdy kadrowy, kierownik, menedżer oraz pracodawca zatrudniający pracowników.

To czas intensywnej, grupowej pracy. Raz w tygodniu Uczestnicy spotykają się online podczas wykładu na żywo, który mogą również odsłuchać w dowolnym czasie na platformie Akademii. Każdego dnia otrzymują „zadanie na dzień”, które pomaga w opanowaniu materiału.

Codzienne spotkają się w zamkniętej, dedykowanej grupie na Facebooku, gdzie wzajemnie motywują się do systematycznej pracy i rozwiązują problemy, z którymi spotkają się w codziennej pracy zawodowej.

Uczestnicy otrzymują pakiet materiałów dydaktycznych, m.in. 300 stron opracowań, ćwiczenia, wzory dokumentów, a także komplet ustaw i rozporządzeń niezbędnych w codziennej pracy.

Kursanci mają dostęp do materiałów i nagrań wideo, z których mogą w dowolnym czasie korzystać.

Tak, oczywiście. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Działamy legalnie ;-) płacimy podatki i wystawiamy faktury VAT. Na życzenie wystawiamy również faktury pro forma i faktury z odroczonym terminem płatności dla jednostek sfery budżetowej.

Po zakończeniu szkolenia i zaliczeniu wszystkich modułów na platformie szkoleniowej Akademii, uczestnicy przystępują do egzaminu potwierdzającego umiejętności zawodowe, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymują certyfikat.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możesz ukończyć kursu w sugerowanym terminie, nie martw się! Możesz w każdej chwili wrócić do materiału i dokończyć kurs w ciągu kolejnych 12 miesięcy od terminu jego zakończenia.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?