fbpx

Kurs Excel

w kadrach i płacach

Automatyzacja stała się faktem!
Szybkość i sprawność działania
poprowadzą nas do mistrzostwa!

START

dowolny termin

CZAS TRWANIA

kurs do samorealizacji

MATERIAŁY

nagrania i wzory

FORMA KSZTAŁCENIA

online

Jak zoptymalizować swoją pracę w oparciu o narzędzie MS Excel?

materiały merytoryczne dostępne rok po zakończeniu akademii

W tym kursie nauczysz się w jaki sposób wykorzystać w codziennej pracy możliwości MS Excel do organizacji i optymalizacji procesów kadrowo-płacowych.

Przekażemy Ci sprawdzone rozwiązania, które jeszcze bardziej przyspieszą Twoją codzienną pracę z Excelem. Działaj efektywnie i profesjonalnie!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego jest Placówką Oświatową, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej pod numerem RSPO 273974.

Absolwenci naszych kursów i szkoleń otrzymują zaświadczenia ukończenia kursu wystawione na druku MEN, wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz.652).

Osoby, które z wynikiem pozytywnym zdały egzamin końcowy otrzymują certyfikat elektroniczny potwierdzający umiejętności w obrębie zawodu:

 • Specjalista ds. kadr (kod zawodu 242307)
 • Specjalista ds. płac (kod zawodu 242310)

Wybierz pakiet dla siebie!

Kurs Excel
w kadrach i płacach

Kurs do samorealizacji
PLN 347
 • Kurs Excel
 • 56 lekcji video
 • 10 modułów
 • Dostosowane do Ciebie tempo nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu

Akademia
Mistrzostwa
Płacowego

4-miesięczny program rozwoju zawodowego
PLN 2100 Możliwość płatności w transzach
 • 3 Kursy: Płace, Zasiłki, Excel
 • 4 miesiące intensywnej nauki
 • Książka: Zasiłki
 • 2 segregatory na ćwiczenia
 • Cotygodniowe spotkania na żywo
 • Zaświadczenie na druku MEN
 • Certyfikat potwierdzający umiejętności w obrębie zawodu:
  Specjalista ds. wynagrodzeń
  (kod zawodu 242310)
 • BONUS: Kubeczek klubu pasjonatów
Popularna

Akademia Mistrzostwa
Kadrowego-Płacowego

9-miesięczny program rozwoju zawodowego
PLN 3750 Możliwość płatności w transzach
 • 7 Kursów: Kadry, Płace, Urlopy, Czas Pracy, Zasiłki, Excel i RODO
 • 9 miesięcy intensywnej nauki
 • 3 Książki: Czas Pracy, Urlopy, Zasiłki
 • 3 segregatory na ćwiczenia
 • Cotygodniowe spotkania na żywo
 • Zaświadczenie na druku MEN
 • Certyfikat potwierdzający umiejętności w obrębie zawodu:
  Specjalista ds. kadr
  (kod zawodu 242307)
  Specjalista ds. wynagrodzeń
  (kod zawodu 242310)
 • BONUS: Kubeczek klubu pasjonatów

Czego się nauczysz?

Dowiesz się z czego składa się okno Excela, jak działa adresowanie komórek, jak szybko przenieść się do wybranej komórki oraz jakie przydatne funkcje znajdują się na wstążce Excela. Pokażemy Ci jak dodawać, przenosić, kopiować, ukrywać i odkrywać arkusze.

Dowiesz się jak Excel traktuje liczby, tekst i daty, czyli te dane, z którymi pracujesz najczęściej. Nauczysz się sprawnego poruszania się po dużych plikach, a także profesjonalnego prezentowania informacji, czyli formatowania tła, obramowań, kolorów i wielkości czcionki i komórek. Będziesz wiedział jak korzystać z wyszukiwania danych w arkuszach Excela oraz jak zastępować wybrane dane innymi.

Szczegółowo pokażemy i wyjaśnimy Ci na przykładach jakie rodzaje sortowania dopuszcza Excel oraz jak korzystać z sortowania złożonego. Zobaczysz jak łatwo można usprawnić swoją pracę! Dzięki formatowaniu warunkowemu stanie się ona łatwiejsza – Excel sam będzie przyciągał Twój wzrok do odpowiednich komórek. Dowiesz się jak korzystać z tej funkcjonalności w codziennych, zawodowych wyzwaniach.

Blokowanie zakresów w formułach to fundament pracy z Excelem, musisz więc wiedzieć jak działa blokowanie zakresów. Jeśli chcesz płynnie pracować z formułami to jedna z najważniejszych lekcji w tym kursie. Pokażemy Ci działanie m.in. takich formuł jak suma, średnia, minimum czy maksimum. Dowiesz się też jaka jest różnica między sumą a sumami częściowymi oraz jak efektywnie korzystać z obu rozwiązań.

Co zrobić, aby podliczyć wyniki, które spełniają pewne warunki formuły? Jak korzystać z formuł zliczeń czy sumy? Jak wykorzystać coraz bardziej popularną funkcję „wyszukaj pionowo” i jej poziomy odpowiednik „wyszukaj poziomo”? Te tajniki pracy z Excelem zdradzimy w naszym kursie! Dowiesz się również jak korzystać z funkcji logicznych, takich jak: jeżeli, oraz i lub.

Chętnie pokażemy Ci jak zbudować tabelę przestawną oraz jak z niej korzystać. To bardzo wszechstronne narzędzie i wcale nie tak skomplikowane, jak się wydaje! Przedstawimy rodzaje obliczeń, które możesz w tym narzędziu wykorzystać. Poznasz grupowanie oraz obliczanie unikatowych wartości w tabelach przestawnych, a także od czego zacząć pracę nad wykresem, jak z niego korzystać i jak dopasowywać go do swoich potrzeb. Co ważne, dowiesz się jakie zagrożenia czają się przy korzystaniu z tego narzędzia.

Pokażemy Ci triki, które jeszcze bardziej przyspieszą Twoją codzienną pracę z Excelem. Jakie? To niespodzianka! Czy wiesz co zrobić, gdy myszka odmówi posłuszeństwa? 😉

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o kursie

Monika Kosmala z Warszawy
Monika Kosmala z Warszawy
Absolwentka Akademii
Czytaj więcej
Wielkie dzięki za ten kurs. Mega potrzebny jest Excel w pracy dlatego tym bardziej się cieszę, że mogłam skorzystać z Twojej wiedzy. Okazało się, że pokazałeś nam dużo przydatnych funkcji Excela.
Barbara Jach z Pabianic
Barbara Jach z Pabianic
Absolwentka Akademii
Czytaj więcej
Super sprawa, ogromne dzięki za przystępne pokazanie możliwości Excela. Niewykluczone, że jeszcze nie raz tutaj zajrzę, ale również na Excel_lent work . Jak dla mnie najlepsze wytłumaczenie dla początkujących i dla samouków.
Inez Winiarczyk z Józefowa
Inez Winiarczyk z Józefowa
Absolwentka Akademii
Czytaj więcej
Dziękuje za kurs RODO, jako osoba początkująca miałam obawy co do szkolenia Online przygotowanego w formule do samodzielnej realizacji. Moje obawy były bezpodstawne, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone, lekcja pytania i odpowiedzi.Super sprawa.
Poprzedni
Następny

Kolejna edycja Akademii startuje za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Gwarancja rozwoju kompetencji

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI, POSTAWA

Programy kursów w kompleksowy sposób omawiają całość zagadnień kadrowo-płacowych, tak aby Uczestnicy dysponowali rozległą wiedzą, podstawami prawnymi oraz umiejętnością praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy, przy zachowaniu zasad szeroko pojętej etyki zawodowej.

SYSTEMATYCZNOŚĆ I MOTYWACJA

Interakcje pomiędzy Uczestnikami a Ekspertami, a przede wszystkim stała ich dostępność oraz codzienne wspólne zadania w grupie sprawiają, że zapał do zdobywania wiedzy jest silny i efektywny. Formuła Akademii zakłada, że uczysz się w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu i czasie a jednocześnie nie jesteś sam.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRACA

Inwestycja poniesiona w kursy przekłada się na budowanie silnej marki osobistej i eksperckiej, utożsamianej z rozwojem, profesjonalizmem, przewagą kompetencyjną i silnymi podwalinami merytorycznymi, niezwykle pożądanymi na dzisiejszym rynku pracy. To się po prostu opłaca!

STAŁY KONTAKT I WSPARCIE EKSPERTÓW

Metodyka przygotowywania i prowadzenia kursów przewiduje bieżące wsparcie ekspertów, którymi są wyjątkowi specjaliści z bogatym doświadczeniem w swoim obszarze. Formuła Akademii daje możliwość konsultowania z nimi problemów, z którymi aktualnie zmaga się Twój dział kadrowo-płacowy.

FAQ

Dostęp do kursu wraz z materiałami wideo jest przyznawany po przeksięgowaniu wpłaty.

To Uczestnik decyduje o przebiegu kursu, w miarę posiadanych możliwości czasowych.

Na ukończenie kursu jest 12 miesięcy od jego zakupu.

Wszystkie potrzebne materiały do samorealizacji kursu są dostępne na platformie Akademii w zakładce „Twoje kursy”.

Tak, oczywiście. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Działamy legalnie ;-) płacimy podatki i wystawiamy faktury VAT. Na życzenie wystawiamy również faktury pro forma i faktury z odroczonym terminem płatności dla jednostek sfery budżetowej.

Ukończenie kursu nie jest determinowane żadnym testem – to zdobyte przez Ciebie kwalifikacje i umiejętne zastosowanie ich w zawodowych wyzwaniach pokażą, że warto było podjąć wysiłek zdobycia nowej wiedzy!

Dostęp do kursu jest aktywny przez rok od jego rozpoczęcia.

Sytuacja, która nie powinna się zdarzyć, 12 miesięcy to bardzo dużo czasu na ukończenie kursu. Chcieć to móc. Powodzenia!

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?