fbpx

Zapraszam Cię na Kongres Pasjonatów kadr i płac.

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Musisz być mistrzem w swojej profesji, stale doskonalić się i podążać za najnowszymi trendami.

Jakby tego było mało, masz też z tego tytułu odpowiedzialność prawną, a to oznacza, że powinieneś znać przepisy w stopniu umożliwiającym ich zastosowanie, aby działać zgodnie z literą prawa i ­uniknąć odpowiedzialności z tego tytułu.

Czy wiesz, że 58% pracowników w Polsce nie robi kompletnie nic, by zadbać o swój rozwój zawodowy? To przerażające.

Na szczęście Ty należysz do elitarnego grona osób, które dbają o swój rozwój zawodowy i osobisty. Rozwijając kompetencje zawodowe uczysz się nowych rzeczy i zwiększasz swoją atrakcyjność na rynku pracy.
Dołącz do Klubu Pasjonatów Kadr i Płac!

Potrzebujesz wydrukować informacje o Kongresie?
Pobierz  szczegóły w formacie PDF!

DATA

11 grudnia 2019

MIEJSCE

Warszawa, Adgar Plaza

GODZINY

9:00-17:30

do startu kongresu zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Program Kongresu

O kadrach i płacach z pasją

9:00 – 9:30​  →  Rejestracja uczestników

Prelekcja 1
9:30 - 10:15
mec. Magdalena Rycak

Absurdy RODO w stosunkach pracy, czyli jak chronić dane osobowe pracowników i nie zwariować.

Prelekcja 2
10:15-11:00
mec. Justyna Tyc-Brzosko

Akta osobowe i dokumentacja pracownicza, wyzwania i wątpliwości, najnowsze interpretacje. Wyzwania działów kadrowo-płacowych.

11:00 – 11:15  →  Przerwa kawowa

Prelekcja 3
11:15-12:00
Monika Smulewicz

Dokumentacja i ewidencja
czasu pracy w 2019 roku,
wyzwania i wątpliwości. 

Prelekcja 4
12:00-12:45
mec. Marcin Wojewódka

Pracownicze Plany Kapitałowe – pierwsze naliczenia za nami, kolejne przed nami. Wyzwania i niejasności.

12:45-13:15​  →  Lunch

Prelekcja 5
13:15-14:00
mec. Karolina Schiffter

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce, wyzwania współczesnego rynku pracy.

Prelekcja 6
14:00-14:45
mec. Artur Rycak

Mobbing i dyskryminacja w zatrudnieniu,
nowe przepisy, nowe możliwości.

14:45 – 15:00  →  Przerwa kawowa

Prelekcja 7
15:00-15:45
mec. Anna Telec

Rozwiązywanie umów o pracę w trybie dyscyplinarnym w świetle orzecznictwa Sądu Najwyższego

Prelekcja 8
15:45-16:45
Przemysław Jeżek

Zmiany w PDOF w 2019 r. i ich konsekwencje na liście płac i PIT-11.

16:45 – 17:30  →  Spotkanie Klubu Pasjonatów Kadr i Płac
popołudniowa kawa i networking + niespodzianka.
Koniecznie zostań z nami do końca.

prelegenci kongresu

O kadrach i płacach z pasją

Ośmioro pasjonatów,

osiem najważniejszych zmian,
osiem interesujących prelekcji.

Monika Smulewicz

Z pasją szkoli przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jest autorką 3 książek specjalistycznych o tematyce prawa pracy, a także kompleksowego programu szkoleń online pt. „Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego.” Wykładowca na studiach podyplomowych z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na prestiżowych uczelniach wyższych. Jej pasją jest czas pracy, dlatego stworzyła aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

mec. Anna Telec

Były wieloletni sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie odwoławczego Wydziału Pracy. Ceniona prelegentka kongresów i szkoleń z zakresu prawa pracy.

mec. Marcin Wojewódka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych Psychologia Zarządzania Personelem. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa pracy i świadczeń pracowniczych. Doradzał kilkudziesięciu pracodawcom w Polsce w zakresie prawa pracy oraz świadczeń pracowniczych. Od 2000 roku współtworzył kilkadziesiąt Pracowniczych Programów Emerytalnych we wszystkich formach.

mec. Artur Rycak

Wykładowca akademicki, prelegent na wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych. Autor i redaktor naukowy kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy oraz sporów sądowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych m.in. w sprawach z zakresu prawa pracy (jako sędzia i adwokat rozpoznał lub przeprowadził ponad 2.000 spraw sądowych przed sądami wszystkich instancji).

mec. Karolina Schiffter

Jest współtwórcą publikacji międzynarodowych, m.in. książki pt. International Immigration and Nationality Law. Aktywnie uczestniczy w organizacjach międzynarodowych, m.in. jest przewodniczącą komitetu członkowskiego AILA GMS (American Immigration Lawyer Association Global Mobility Section). Ceniona prelegentka i autorka publikacji o tematyce imigracyjno-zarobkowej. Na co dzień związana z Kancelarią Raczkowski Paruch.

mec. Magdalena Rycak

Z tej tematyki prowadzi od wielu lat szkolenia dla sędziów sądów powszechnych i biznesu.  Referentka na wielu polskich i międzynarodowych konferencjach z tematyki prawa pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Przemysław Jeżek

Od wielu lat specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach Prawa pracy w tym m.in: rozliczaniem czasu pracy, wynagrodzeń, ZFŚS. Zdobywca tytułu “Kadrowy Roku w 2008 roku” (wyróżnienie w 2007 roku). W latach 2010/2011 odpowiadał na pytania czytelników w biuletynach “Ubezpieczeń i Prawa pracy” wydawnictwa GOFIN. Aktualnie jest autorem publikacji na łamach dwutygodnika „Monitor prawa pracy i ubezpieczeń społecznych”. Wykładowca na wyższej uczelni w Katowicach. Trener z wieloletnim doświadczeniem.

udział w kongresie

O kadrach i płacach z pasją

797 PLN

Cena obejmuje:
» Udział w Kongresie
» Komplet materiałów dydaktycznych
» Lunch i bufet kawowy
» Certyfikat uczestnictwa w Kongresie

11 grudnia 2019, Adgar Plaza,
Al.Jerozolimskie 181B, Warszawa

Potrzebujesz wydrukować informacje o Kongresie?
Pobierz  szczegóły w formacie PDF!

do startu kongresu zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Partner
strategiczny

Partner
merytoryczny

Partner
merytoryczny

Partner
merytoryczny

Partner
merytoryczny

Partner
medialny

wspomnienia z poprzedniego kongresu

O kadrach i płacach z pasją
Monika
Monika
Uczestniczka Kongesu
Czytaj więcej
Wspaniałe wydarzenie, ja już czekam na kolejne. I serdecznie polecam wszystkim, naprawdę warto. A Pani Monika to najlepszy prowadzący, z jakim miałam do czynienia. Wprost zaraża swoją pasją i entuzjazmem. Pani Moniko, jak dobrze, że Pani jest! 
Małgorzata
Małgorzata
Uczestniczka Kongesu
Czytaj więcej
Najlepszy kongres w jakim uczestniczyłam! Bardzo dziękuję za możliwość rozwoju z Panią, jestem zachwycona. Dziś pól dnia opowiadałam nie tylko o tym co wyniosłam z kongresu, ale także o Pani wiedzy i profesjonalizmie w jej przekazywaniu.
Anna
Anna
Uczestniczka Kongesu
Czytaj więcej
Po takim wydarzeniu to, aż chce się chcieć, oby ta pasja nigdy Pani nie opuściła. Pani jest naszym dobrem narodowym! Teraz zostało tylko na spokojnie sobie wszystko powtórzyć i wdrożyć w życie kongresowe inspiracje. Dziękuje bardzo!!
Poprzedni
Następny

masz pytanie?

Kongres odbędzie się 11 grudnia 2019, w Warszawie, w Adgar Plaza, Al.Jerozolimskie 181B,

Tak, każdy uczestnik Kongresu dostanie komplet materiałów merytorycznych.

Tak, oczywiście. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Wystawiamy faktury VAT. Na życzenie wystawiamy również faktury pro forma i faktury z odroczonym terminem płatności dla jednostek sfery budżetowej.

Po zakończeniu Kongresu, każdy z Uczestników otrzymuje Zaświadczenie potwierdzające udział w Kongresie. W treści Zaświadczenia jest m.in. imię i nazwisko uczestnika i wykaz zagadnień jakie były omawiane.

Dla osób fizycznych opłata może być wniesiona w dwóch częściach, pierwszej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, drugiej do 6 grudnia.

W pozostałych przypadkach opłata powinna być wniesiona jednorazowo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

HR NA SZPILKACH
Monika Smulewicz
 NIP: 742-115-72-92 
ul. Borzymowska 43/303F 
03-565 Warszawa