fbpx

Zwolnienia grupowe i rozwiązanie stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracownika

Zwolnienia grupowe i rozwiązanie stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracownika

Dostęp do materiałów z Webinaru, które odbyło się w dniu 10 kwietnia i trwało ponad 150 minut. Z badania  Konfederacji Lewiatan wynika, że 69 proc. firm planuje redukcje zatrudnienia. Prawie połowa, jeżeli nie otrzyma wsparcia od państwa, będzie zmuszona zwalniać pracowników w ciągu trzech tygodni … taka oto rzeczywistość przed nami … Zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się wszystkiego o zwolnieniach grupowych oraz rozwiązywaniu stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracownika. Niestety są to sytuacje nieuniknione w najbliższym czasie, dlatego warto podejść do sprawy profesjonalnie.

247,00 

Opis

Zapewne wielu z Was zastanawia się co w obecnej sytuacji przyniesie jutro.

 • Czy jako pracodawca dam radę zapewnić miejsca pracy?
 • Czy będąc pracownikiem utrzymam swoją posadę?
 • Jakie mam prawa? A jakie obowiązki?
 • Jak zachować się w tej trudnej sytuacji?

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się wszystkiego o zwolnieniach grupowych oraz rozwiązywaniu stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracownika. Niestety są to sytuacje nieuniknione w najbliższym czasie, dlatego warto podejść do sprawy profesjonalnie.

 1. Kiedy mamy do czynienia ze zwolnieniem grupowym?
 2. Termin decydujący o zwolnieniu jako grupowe.
 3. Konsultacje i porozumienia.
 4. Porozumienie i regulamin.
 5. Kiedy pracodawca może zrealizować zwolnienia?
 6. Ochrona pracowników przed zwolnieniem.
 7. Odprawa z tytułu zwolnienia
 8. Ponowne zatrudnienie – obowiązek.
 9. Zwolnienie indywidualne.

Udostępnione materiały to:

 • zapis wideo,
 • ścieżka dźwiękowa z Webinaru,
 • prezentacja.

Szkolenie poprowadzili: mec. Marcin Wojewódka oraz Monika Smulewicz

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]