fbpx

Zmiany w ubezpieczeniach społecznych – zbieg tytułów, oskładkowanie umów cywilno-prawnych, raportowanie umów do ZUS

Promocja!

Zmiany w ubezpieczeniach społecznych - zbieg tytułów, oskładkowanie umów cywilno-prawnych, raportowanie umów do ZUS

Czy słyszałeś o nadchodzących zmianach w zbiegach tytułów do ubezpieczeń społecznych? Zmiany będą dotyczyły, oskładkowania umów cywilnoprawnych – jak się̨ przygotować? Kolejna kwestia to raportowanie umów o dzieło do ZUS.

Rząd zakłada konieczność oskładkowania różnych tytułów do ubezpieczeń społecznych, które dzisiaj podlegają zwolnieniu z opłacania składek. Oprócz samych tytułów zmianie może ulec także rozporządzenie o włączeniach z podstawy wymiaru składek. Zmiana te będą miały istotny wpływ na wysokość składek odprowadzanych przez pracodawców oraz będą musiały zostać uwzględnione w oprogramowaniu kadrowo-płacowym. Eksperci przedstawią aktualny stan prac nad zmianami oraz konsekwencje wprowadzenia zmian w oskładkowaniu, a także odpowiedzą na pytania w trakcie sesji pytań i odpowiedzi na zakończenie webinaru.

Prowadzący szkolenie to specjaliści z Instytutu Emerytalnego: dr. Antoni Kolek, Oskar Sobolewski

497,00  397,00 

Opis

PLAN SZKOLENIA:
1. Status zmian w obszarze ubezpieczeń społecznych – informacja dla pracodawców
2. Obowiązki związane z umowami o dzieło
3. Planowane zmiany w zbiegach tytułów
4. Likwidacja OFE  i jej konsekwencje
5. Nowelizacja ustawy o PPK

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]