fbpx

Zmiany w prawie pracy w 2023 r. – edycja III

Promocja!

Zmiany w prawie pracy w 2023 r. - edycja III

ZMIANY W PRAWIE PRACY W 2023 R.
Zapraszamy na praktyczne szkolenie, podczas którego słuchacze dowiedzą się jakie zmiany w Kodeksie Pracy czekają nas już w 2023 r.
PROMOCJA TRWA DO 31 STYCZNIA!

485,37  + 23% VAT(697,00  597,00  z VAT)

Opis

Kupując szkolenie i zakładając u nas darmowe konto masz 12 miesięczny dostęp do materiałów szkoleniowych oraz do nagrania ze szkolenia.

Początek 2023 r., to okres bardzo dużych zmian w prawie pracy. W najbliższym czasie czekają nas zmiany w Kodeksie Pracy, z których większość można z powodzeniem nazwać rewolucyjnymi.

Proponujemy Państwu intensywne szkolenie, które ma na celu przekazanie kompleksowej wiedzy jak zmiany będą wyglądały w praktyce. Jak należy się do nich przygotować i jak je zastosować w codziennej pracy. Będzie mowa o przepisach dotyczących: dyrektywy w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunkach pracy, dyrektywy work life balance, pracy zdalnej, badania trzeźwości pracowników.

Szkolenie przeznaczone jest dla: dla specjalistów działu kadr i płac, specjalistów działu HR i rekrutacji, menadżerów działów personalnych, księgowych dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników

PROGRAM SZKOLENIA:

 • Dyrektywa w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej oraz Dyrektywa work-life-balance
  • Co z umowami na okres próbny od sierpnia 2022 r.,
  • Jakie dodatkowe uprawnienia dla pracownika, a obowiązki dla pracodawcy przewidział ustawodawca dla umów na czas określony,
  • Szkolenia, a czas pracy,
  • Rozszerzenie informacji o warunkach zatrudnienia,
  • Zmiany w urlopie rodzicielskim,
  • Zmiany w urlopie wychowawczym,
  • Zmiany w urlopie ojcowskim,
  • Urlop opiekuńczy,
  • Dni wolne z tytułu siły wyższej,
  • Elastyczna praca dla rodziców dzieci do lat 8,
  • Zakaz niekorzystnego traktowania pracownika, który będzie chciał skorzystać z przysługujących mu uprawnień,
  • Zmiana formy składania wniosków
 • Praca zdalna w kodeksie pracy:
  • Polecenie czy porozumienie,
  • Praca zdalna na żądanie,
  • Przywileje dla rodziców dzieci do lat 4,
  • Ochrona danych osobowych w pracy zdalnej,
  • BHP oraz wypadki w pracy zdalnej,
  • Ekwiwalent za narzędzia i materiały,
  • Dokumentacja pracownicza pracy zdalnej i hybrydowej,
 • Badanie trzeźwości pracowników oraz karanie za używanie narkotyków,

 

PROWADZĄCA: Joanna Cur
Prawnik, specjalista prawa pracy oraz zagadnień związanych z etyką w biznesie, szkoleniowiec, wykładowca akademicki, manager, mentor.
Absolwentka UMK w Toruniu, Społecznej Akademii Nauk oraz Podyplomowych Studiów Managerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Przez 8 lat zarządzała dużymi zespołami sprzedaży w T-Mobile Polska S.A. w kanale własnym oraz franczyzowym. Osiągała ze swoimi zespołami ponadprzeciętne wyniki.

W wieku 40 lat postanowiła spełnić swoje odkładane wcześniej marzenia, aby zostać prawnikiem. Zdecydowała się na kolejne studia, które ukończyła uzyskując tytuł magistra prawa. Po zdaniu egzaminu wstępnego na aplikację radcowską została aplikantem wpisanym na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.  Prawo pracy oraz etyka w biznesie są jej pasją. W 2019 roku odeszła z korporacji, założyła firmę i poświęciła się swojej pasji w 100%.

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?