fbpx

Zmiany w kadrach i płacach w 2019r. – publikacja i szkolenie online

Zmiany w kadrach i płacach w 2019r. - publikacja i szkolenie online

Wraz z dostępem do kursu online Uczestnik otrzyma ponad 70-stronicową wysokiej jakości publikację „Zmiany w kadrach i płacach w 2019 roku”, którą prześlemy pocztą.

197,00 

1 w magazynie

Opis

Zmiany, zmiany i zmiany.

Czy zastanawiałeś się, ile czasu trzeba poświęcić, żeby zapoznać się ze zmianami w przepisach jakie w ostatnich miesiącach weszły lub wejdą w życie w obszarze kadr i płac?

Czy w swej codziennej pracy masz czas, żeby być z przepisami na bieżąco?

Zapytam inaczej, czy jesteś pewien, że znasz i odpowiednio interpretujesz zmiany w przepisach w obszarze kadrowo-płacowym?

Jeżeli na jedno z pytań masz problem z odpowiedzią, to serdecznie zapraszam na szkolenie online „Zmiany w kadrach i płacach w 2019 roku.”

Wraz ze szkoleniem otrzymasz pocztą od 70-stronicową publikację.

Jakie tematy obejmuje szkolenie?

Skupimy się na zmianach w Kodeksie Pracy wprowadzonych od 4 maja, dostoswanych do wymogów nałożonych przez przepisy RODO w związku z ochroną danych osobowych.

Dowiesz się, które okresy przechowywania dokumentacji pracowniczej zastosować w praktyce, do których stosować nowe okresy, czy musisz wprowadzić zmiany i jakie. Omówimy zmiany w aktach osobowych w podziale na części A, B, C i D.

Dokumentacja w sprawach związanych ze stosunkiem pracy obejmuje również dokumentację dotyczącą ewidencji czasu pracy, tutaj też weszły zmiany, o których trzeba wiedzieć, żeby prowadzić dokumentację zgodnie z wymogami formalnymi.

Jak zmiany w Ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych skutkują na uprawnienia związane z organizacją czasu pracy dla pracowników będących rodzicami dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki ciążące na Pracodawcy w związku z profilaktyczną opieką zdrowotną, nie zawsze stosowane we właściwy sposób oraz zmiany w szkoleniach BHP wprowadzone w 2019 roku.

Nowe uprawnienia Pracodawcy dla zapewnienia m.in. bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji a także w celu kontroli pełnego i efektywnego wykorzystania czasu pracy przy wykorzystaniu udostępnionych narzędzi pracy np. poczty elektronicznej.

Zmiany wprowadzone od 4 maja określające zasady przetwarzania przez pracodawcę danych osobowych uprawnionych do korzystania z ZFŚS, czyli co Pracodawcy wolno a czego nie w relacjach ZFŚS a RODO.

7 września 2019 roku – to wprowadzenie otwartego katalogu przesłanek uzasadniających dyskryminację. Wzmocnienie ochrony pracowników przed niepożądanymi zrachowaniami w pracy ze strony Pracodawcy jak i współpracowników, zmiany w ubieganiu się o odszkodowanie za mobbing.

Z dniem 7 września nowelizacja przepisów dotycząca Świadectw Pracy w zakresie terminu wydania Świadectwa Pracy, terminu sprostowania, kary za niewydanie Świadectwa.

Wprowadzenie ochrony przez potrąceniami komorniczymi dla osób korzystających z tej formy prawnej ale pod pewnymi warunkami, a jakimi o tym na szkoleniu.

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

odpowiedzi do produktow ogolnie

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]