fbpx

Zmiany w kadrach i płacach w 2019r. – publikacja i szkolenie online

Zmiany w kadrach i płacach w 2019r. - publikacja i szkolenie online

Wraz z dostępem do kursu online Uczestnik otrzyma ponad 70-stronicową wysokiej jakości publikację „Zmiany w kadrach i płacach w 2019 roku”, którą prześlemy pocztą.

197,00 

1 w magazynie

Opis

Zmiany, zmiany i zmiany.

Czy zastanawiałeś się, ile czasu trzeba poświęcić, żeby zapoznać się ze zmianami w przepisach jakie w ostatnich miesiącach weszły lub wejdą w życie w obszarze kadr i płac?

Czy w swej codziennej pracy masz czas, żeby być z przepisami na bieżąco?

Zapytam inaczej, czy jesteś pewien, że znasz i odpowiednio interpretujesz zmiany w przepisach w obszarze kadrowo-płacowym?

Jeżeli na jedno z pytań masz problem z odpowiedzią, to serdecznie zapraszam na szkolenie online „Zmiany w kadrach i płacach w 2019 roku.”

Wraz ze szkoleniem otrzymasz pocztą od 70-stronicową publikację.

Jakie tematy obejmuje szkolenie?

Skupimy się na zmianach w Kodeksie Pracy wprowadzonych od 4 maja, dostoswanych do wymogów nałożonych przez przepisy RODO w związku z ochroną danych osobowych.

Dowiesz się, które okresy przechowywania dokumentacji pracowniczej zastosować w praktyce, do których stosować nowe okresy, czy musisz wprowadzić zmiany i jakie. Omówimy zmiany w aktach osobowych w podziale na części A, B, C i D.

Dokumentacja w sprawach związanych ze stosunkiem pracy obejmuje również dokumentację dotyczącą ewidencji czasu pracy, tutaj też weszły zmiany, o których trzeba wiedzieć, żeby prowadzić dokumentację zgodnie z wymogami formalnymi.

Jak zmiany w Ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych skutkują na uprawnienia związane z organizacją czasu pracy dla pracowników będących rodzicami dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki ciążące na Pracodawcy w związku z profilaktyczną opieką zdrowotną, nie zawsze stosowane we właściwy sposób oraz zmiany w szkoleniach BHP wprowadzone w 2019 roku.

Nowe uprawnienia Pracodawcy dla zapewnienia m.in. bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji a także w celu kontroli pełnego i efektywnego wykorzystania czasu pracy przy wykorzystaniu udostępnionych narzędzi pracy np. poczty elektronicznej.

Zmiany wprowadzone od 4 maja określające zasady przetwarzania przez pracodawcę danych osobowych uprawnionych do korzystania z ZFŚS, czyli co Pracodawcy wolno a czego nie w relacjach ZFŚS a RODO.

7 września 2019 roku – to wprowadzenie otwartego katalogu przesłanek uzasadniających dyskryminację. Wzmocnienie ochrony pracowników przed niepożądanymi zrachowaniami w pracy ze strony Pracodawcy jak i współpracowników, zmiany w ubieganiu się o odszkodowanie za mobbing.

Z dniem 7 września nowelizacja przepisów dotycząca Świadectw Pracy w zakresie terminu wydania Świadectwa Pracy, terminu sprostowania, kary za niewydanie Świadectwa.

Wprowadzenie ochrony przez potrąceniami komorniczymi dla osób korzystających z tej formy prawnej ale pod pewnymi warunkami, a jakimi o tym na szkoleniu.

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]