fbpx

Wyzwanie ponownego zapisu do PPK – edycja II

Promocja!

Wyzwanie ponownego zapisu do PPK - edycja II

Zapraszamy na webinar, podczas którego zostaną przedstawione kluczowe zagadnienia związane z procedurą ponownego zapisu do PPK.
PROMOCJA TRWA DO 31 STYCZNIA!

241,46  + 23% VAT(397,00  297,00  z VAT)

Opis

W trakcie webinaru przedstawione zostaną kluczowe zagadnienia związane z procedurą ponownego zapisu do PPK. Prelegenci przedstawią podstawy prawne kształtujące działania podmiotów zatrudniających wobec osób zatrudnionych, które zrezygnowały z oszczędzania
w PPK. Dzięki przedstawieniu materiałów informacyjnych oraz procedur budżetowania środków na 2023 rok webinar ma praktyczny charakter dla kadrowych, księgowych oraz osób zajmujących się benefitami pracowniczymi.

Webinar potrwa 2 godziny zegarowe, będzie to optymalny czas do przedstawienia kluczowych zagadnień związanych z procedurą ponownego zapisu do PPK.

PROGRAM SZKOLENIA:
1. Podstawy prawne i obowiązki podmiotów zatrudniających w obszarze ponownego zapisu
2. Działania komunikacyjne i zabezpieczenie podmiotu zatrudniającego
3. Przykładowe dokumenty – omówienie Informacji podmiotu zatrudniającego
4. Budżetowanie środków związanych z PPK na 2023 rok
5. Problemowe sytuacje przy ponownym zapisie do PPK i jak je rozwiązać

PROWADZĄCY:
Dr Antoni Kolek
Of counsel w Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy Sp.k. Prezes Zarządu Instytutu Emerytalnego
Sp. z o.o. Doktor nauk społecznych. Pracownik naukowy realizujący działalność dydaktyczną.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Posiada doświadczenie w zarządzaniu w administracji publicznej. Pełnił funkcję Dyrektora Gabinetu Prezesa ZUS, realizując projekty kadrowe i restrukturyzacyjne. W 2016 roku był koordynatorem Przeglądu systemu emerytalnego – Bezpieczeństwo dzięki odpowiedzialności.
Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych i analiz. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów i opracowań poświęconych zagadnieniom ubezpieczeń społecznych, rynku pracy oraz rozwoju społeczno-gospodarczego. Aktywny komentator zagadnień związanych z systemem emerytalnym, posiadający bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń.

Dr Marcin Wojewódka
Radca prawny, doktor nauk ekonomicznych, założyciel i wspólnik zarządzający Kancelarii Prawa Pracy Wojewódka i Wspólnicy. W latach 2016-2017 Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ekspert i członek zarządu Instytutu Emerytalnego. Wykładowca akademicki. Członek Stowarzyszenia Prawa Pracy i zespołu ds. prawa pracy Rady Dialogu Społecznego
z ramienia Pracodawców RP. Doradca prezesa zarządu Pracodawców RP. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa pracy i świadczeń pracowniczych. Doradzał kilkuset pracodawcom w Polsce w zakresie prawa pracy oraz świadczeń pracowniczych. Od 2000 roku współtworzył liczne Pracownicze Programy Emerytalne oraz Pracownicze Plany Kapitałowe. Wyróżniony w rankingach prawniczych w obszarze prawa pracy w Polsce: The Legal 500 EMEA
(z tytułem leading individuals) oraz Chambers & Partners. Autor licznych publikacji fachowych.

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?