fbpx

Warsztaty stacjonarne – Zarządzanie Zespołem Kadrowo-Płacowym edycja II

Warsztaty stacjonarne - Zarządzanie Zespołem Kadrowo-Płacowym edycja II

Warsztaty stacjonarne – Zarządzanie Zespołem Kadrowo-Płacowym prowadzone przez Monikę Smulewicz w terminie 31 marca-01 kwietnia 2023 r. w godzinach 10:00 – 16:00 w Warszawie przy ulicy Tadeusza Czackiego 15/17, 00-043 Warszawa (Brain Embassy).

Szkolenie to dwa intensywne dni warsztatów praktycznych. Każdy uczestnik otrzyma materiały w postaci książki oraz zeszytu ćwiczeń.

Dzień 1 – Misja, wizja i wartości zespołu.
Dzień 2 – Zasady organizacji pracy zespołu kadrowo-płacowego.

Uczestnicy warsztatów otrzymają Dyplom ukończenia szkolenia Zarządzania zespołem kadrowo-płacowym.

W cenę wliczony jest lunch oraz bufet kawowy.

2032,52  + 23% VAT(2500,00  z VAT)

Opis

Zarządzanie Zespołem Kadrowo-Płacowym to praktyczny, stacjonarny warsztat z Moniką Smulewicz, menedżerem z obszaru usług kadrowo-płacowych oraz mentorem adeptów HR z ponad 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości usług dla pracowników i biznesu. Podczas kameralnych warsztatów prowadzonych osobiście przez Panią Monikę Smulewicz uczestnicy poznają praktyczne wskazówki zarządzania zespołem kadrowo-płacowym, dowiedzą się, jakie cechy powinien posiadać charyzmatyczny menedżer, który porwie za sobą zarówno Zarząd, jak i Zespół. Poznają narzędzia pomocne w komunikacji z ludźmi, techniki zarządzania talentami, wskazówki, jak radzić sobie w kryzysie oraz jak z sukcesem implementować zmiany, nie tylko w dziale kadrowo-płacowym, ale również w całej organizacji. Zbuduj swój Zespół marzeń z Moniką Smulewicz!

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?