Prenumerata Magazynu HR na Szpilkach (nr 8-11)

182,41  + 8% VAT(197  z VAT)

Zamów ekskluzywną prenumeratę roczną jedynego na rynku kwartalnika o tematyce twardego i miękkiego HR, która obejmuje 4 kolejne numery Magazynu (8, 9, 10 i 11) z dostawą prosto do Twojego domu.

Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w dziedzinach, takich jak: prawo pracy, kalkulacja wynagrodzeń, podatki, zarządzanie zasobami ludzkimi, zatrudnienie cudzoziemców oraz work-life balance, etyka w biznesie i media społecznościowe. Pozyskana wiedza ma wesprzeć osoby zawodowo związane z HR w pozyskaniu rzetelnej wiedzy. Zadbaj o rozwój zawodowy! Śledź najnowsze trendy!

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo szereg opracowań dot. nowelizacji Kodeksu pracy – w zakresie badania trzeźwości, wdrażania pracy zdalnej oraz tzw. dyrektywy work-life balance. Dzielimy się także przepisem na autozapis do PPK

W ponad 25-ciu eksperckich publikacjach radzimy jak poprawnie zawierać i rozwiązywać umowy, rozliczamy 7 grzechów głównych kadrowego i wskazujemy 10 błędów w ocenie pracowniczej. Dotykamy również tak ważnego tematu, jakim jest stres w miejscu pracy i związany z nim kryzys zdrowia.

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w kwietniu 2023.

Cena zawiera koszty 4-krotnej wysyłki