Prenumerata Magazynu HR na Szpilkach (nr 11-14)

182,41  + 8% VAT(197  z VAT)

Zamów ekskluzywną prenumeratę roczną jedynego na rynku kwartalnika o tematyce twardego i miękkiego HR, która obejmuje 4 kolejne numery Magazynu (11,12, 13 i 14) z dostawą prosto do Twojego domu.

Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w dziedzinach, takich jak: prawo pracy, kalkulacja wynagrodzeń, podatki, zarządzanie zasobami ludzkimi, zatrudnienie cudzoziemców oraz work-life balance, etyka w biznesie i media społecznościowe. Pozyskana wiedza ma wesprzeć osoby zawodowo związane z HR w pozyskaniu rzetelnej wiedzy. Zadbaj o rozwój zawodowy! Śledź najnowsze trendy!

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo opracowania na tematy, którymi dziś żyje HR, czyli zmiany w KPC i ich skutki – kogo zabezpiecza jeszcze większa ochrona zatrudnienia? Rewolucja w pracy za pośrednictwem platform internetowych. Praca zdalna – recepta czy pułapka? Oprócz tego wyselekcjonowana, ekspercka wiedza z obszaru rozliczania wynagrodzeń, gotowe rozwiązania problemów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz dostępne możliwości zarządzenia zaległymi urlopami w organizacjach. 

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w styczniu 2024 r.

Cena zawiera koszty 4-krotnej wysyłki