Prenumerata Magazynu HR na Szpilkach (nr 10-13)

182,41  + 8% VAT(197  z VAT)

Zamów ekskluzywną prenumeratę roczną jedynego na rynku kwartalnika o tematyce twardego i miękkiego HR, która obejmuje 4 kolejne numery Magazynu (10,11, 12 i 13) z dostawą prosto do Twojego domu.

Magazyn powstał we współpracy z wybitnymi ekspertami w dziedzinach, takich jak: prawo pracy, kalkulacja wynagrodzeń, podatki, zarządzanie zasobami ludzkimi, zatrudnienie cudzoziemców oraz work-life balance, etyka w biznesie i media społecznościowe. Pozyskana wiedza ma wesprzeć osoby zawodowo związane z HR w pozyskaniu rzetelnej wiedzy. Zadbaj o rozwój zawodowy! Śledź najnowsze trendy!

To czasopismo skierowane do szerokiego grona specjalistów z zakresu kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo opracowania podsumowujące wdrożenie nowelizacji Kodeksu pracy – w szczególności przepisy dot. uprawnień rodzicielskich i umów na okres próbny. Naszej uwadze nie umknęły wyzwania outplacementu i digitalizacji, które mocno wpływają na codzienne decyzje pracodawców. Wiele zainteresowania poświęciliśmy przyszłości HR-u, czyli jawności wynagrodzeń, różnorodności, raportowaniu ESG. Przeczytacie Państwo również eksperckie publikacje na temat zatrudniania cudzoziemców w outsourcingu i odpowiedzialności zarządów za nielegalne powierzenie pracy. 

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w październiku 2023.

Cena zawiera koszty 4-krotnej wysyłki