fbpx

Praca zdalna – nowe przepisy, rola pracodawcy i obowiązki z tym związane – edycja II

Praca zdalna – nowe przepisy, rola pracodawcy i obowiązki z tym związane – edycja II

Zapraszamy na praktyczne szkolenie, podczas którego przekażemy Państwu kompleksową wiedzę jak zmiany będą wyglądały w praktyce. O co trzeba zadbać, jak wprowadzić je do wewnętrznych regulacji w firmie i jak zastosować w codziennej pracy.

404,07  + 23% VAT(497,00  z VAT)

Opis

Kupując szkolenie otrzymujesz od nas:
– indywidualny link do szkolenia, który jest tylko dla Ciebie; pamiętaj! tylko TY masz prawo z niego skorzystać
– 12 miesięczny dostęp do materiałów szkoleniowych oraz do nagrania ze szkolenia.

Jesteśmy na finiszu prac legislacyjnych związanych z wprowadzeniem do kodeksu pracy przepisów o pracy zdalnej. Co nowe przepisy zmienią w stosunku do obecnych? Jaka jest rola pracodawcy w tym zakresie? Jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania?

Proponujemy Państwu przekazanie kompleksowej wiedzy jak zmiany będą wyglądały w praktyce. O co trzeba zadbać, jak wprowadzić je do wewnętrznych regulacji w firmie i jak zastosować w codziennej pracy.

Szkolenie przeznaczone jest dla: dla specjalistów działu kadr i płac, specjalistów działu HR i rekrutacji, menadżerów działów personalnych, księgowych dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników

PROGRAM SZKOLENIA:

 • Podstawy prawne i zasady funkcjonowania pracy zdalnej,
 • Kiedy należy wydać regulamin pracy zdalnej, a kiedy zawrzeć porozumienie?
 • Niezbędne elementy regulacji wewnątrzzakładowych w zakresie pracy zdalnej,
 • Jakie oświadczenia będzie musiał podpisać pracownik chcąc pracować w formie zdalnej?
 • Czy trzeba aneksować umowy o pracę oraz jak wpisać do umowy miejsce świadczenia pracy zdalnej?
 • Co z pracownikami obecnie pracującymi w formie telepracy?
 • Obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy pracownikom świadczącym pracę zdalnie, ze szczególnym uwzględnieniem oceny ryzyka zawodowego – na kim spoczywają obowiązki, jak uwzględnić je w wewnętrznych regulacjach?
 • Kiedy niezbędne jest przyjęcie od pracownika oświadczenia o posiadaniu warunków technicznych i lokalowych do wykonywania pracy w formie zdalnej?
 • Zwrot kosztów świadczenia pracy w domu – jak się za to zabrać i jak uregulować?
 • Czy pracownik może domagać się świadczenia pracy w trybie zdalnym, kto będzie w grupie uprzywilejowanej?
 • Rozkład czasu pracy oraz ewidencjonowanie czasu pracy przy pracy zdalnej,
 • Czy pracodawca będzie mógł przeprowadzać kontrole pracy zdalnej w domu pracownika, na jakich zasadach ma się to odbywać?
 • Czy można złożyć wiążący wniosek o zaprzestanie wykonywania pracy zdalnej?
 • Co z wypadkami podczas pracy zdalnej?

PROWADZĄCA: Joanna Cur
Prawnik, specjalista prawa pracy oraz zagadnień związanych z etyką w biznesie, szkoleniowiec, wykładowca akademicki, manager, mentor.
Absolwentka UMK w Toruniu, Społecznej Akademii Nauk oraz Podyplomowych Studiów Managerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Przez 8 lat zarządzała dużymi zespołami sprzedaży w T-Mobile Polska S.A. w kanale własnym oraz franczyzowym. Osiągała ze swoimi zespołami ponadprzeciętne wyniki.

W wieku 40 lat postanowiła spełnić swoje odkładane wcześniej marzenia, aby zostać prawnikiem. Zdecydowała się na kolejne studia, które ukończyła uzyskując tytuł magistra prawa. Po zdaniu egzaminu wstępnego na aplikację radcowską została aplikantem wpisanym na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.  Prawo pracy oraz etyka w biznesie są jej pasją. W 2019 roku odeszła z korporacji, założyła firmę i poświęciła się swojej pasji w 100%.

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?