fbpx

PAKIET STANDARD PLUS – Konferencja HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy | HR na szpilkach®

Promocja!

PAKIET STANDARD PLUS – Konferencja HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy | HR na szpilkach®

Konferencja HR, KADRY, PŁACE 2023
bez udziału w Gali i uroczystej kolacji.

Gwarantowane miejsce w pierwszych rzędach!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Data: 13 czerwca 2023 r.
Miejsce: Hotel InterContinental w Warszawie
Formuła: stacjonarna

Pakiet konferencyjny obejmuje:
– Zaproszenie na konferencję HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy | HR na szpilkach® z gwarancją miejsca w dwóch pierwszych rzędach.
– WelcomePack dla Uczestnika
– Przerwy kawowe oraz lunch
– Imienny certyfikat uczestnictwa w wersji drukowanej

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48 508 252 000
[email protected]

977,00  + 23% VAT( 1201,71  z VAT)

Brak w magazynie

Opis

Z przyjemnością zapraszam Cię na najbardziej medialne wydarzenie dla branży HR 2023 roku, czyli konferencję HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy by HR na szpilkach® z zaszczytnym udziałem p. Barbary Sochy, Pełnomocniczki Rządu ds. Polityki Demograficznej oraz Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.

W gronie ekspertów, menedżerów i praktyków HR uraczymy grono Uczestników nie tylko merytorycznie, aktualizując stan prac legislacyjnych, najnowsze orzecznictwo oraz nowoczesne trendy i rozwiązania biznesowe w obszarze zarządzania potencjałem ludzkim w organizacjach, ale również zainspirujemy do rozwoju zawodowego poprzez nowoczesną i atrakcyjną formułę konferencyjną!

Dołącz do najbardziej medialnego wydarzenia 2023 roku w HR! 

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?