Magazyn HR na Szpilkach #9

36,11  + 8% VAT(39  z VAT)

Ekskluzywna, drukowana wersja Magazynu z dostawą prosto do Twojego domu!

Przekazuję w Twoje ręce dziewiąty numer kwartalnika „HR na szpilkach” – ekspercką dawkę rzetelnych informacji oraz doświadczeń wybitnych autorytetów HR, którzy jako Autorzy publikacji dzielą się z Tobą wiedzą. W tym numerze: work-life balance, rewolucja w umowach o pracę, praca zdalna, kompetencje przyszłości, zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców i wiele innych topowych tematów!

Czasopismo HR na szpilkach® skierowane jest do szerokiego grona specjalistów z obszaru kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo szereg opracowań dot. nowelizacji Kodeksu pracy – praktyczne problemy dot. wdrożenia work-life balance oraz omówienie rewolucyjnych zmian w umowach o pracę. Naszej uwadze nie umknęły wyzwania równego traktowania, dyscyplinowania zatrudnionych, pozyskiwania talentów czy też zdrowotnych konsekwencji silnego stresu w miejscu pracy! Wiele zainteresowania poświęciliśmy zmianom w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców, w szczególności dotkniętych pokłosiem wojny.

Zapraszamy do prestiżowej lektury!

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w lipcu 2023.