Magazyn HR na Szpilkach #10

36,11  + 8% VAT(39  z VAT)

Ekskluzywna, drukowana wersja Magazynu z dostawą prosto do Twojego domu!

Przekazuję w Twoje ręce dziesiąty numer kwartalnika „HR na szpilkach” – ekspercką dawkę rzetelnych informacji oraz doświadczeń wybitnych autorytetów HR, którzy jako Autorzy publikacji dzielą się z Tobą wiedzą. W tym numerze: wdrożenie nowelizacji Kodeksu pracy – uprawnienia rodzicielskie i umowy na okres próbny, digitalizacja, outplacement, jawność wynagrodzeń, ESG, outsourcing i zatrudnianie cudzoziemców oraz wiele innych topowych tematów!

Czasopismo HR na szpilkach® skierowane jest do szerokiego grona specjalistów z obszaru kadr, płac i HR. To magazyn, który ma za zadanie połączyć dwa światy tzw. twardego i miękkiego HR i pokazać, że razem możemy więcej, razem możemy lepiej.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo opracowania podsumowujące wdrożenie nowelizacji Kodeksu pracy – w szczególności przepisy dot. uprawnień rodzicielskich i umów na okres próbny. Naszej uwadze nie umknęły wyzwania outplacementu i digitalizacji, które mocno wpływają na codzienne decyzje pracodawców. Wiele zainteresowania poświęciliśmy przyszłości HR-u, czyli jawności wynagrodzeń, różnorodności, raportowaniu ESG. Przeczytacie Państwo również eksperckie publikacje na temat zatrudniania cudzoziemców w outsourcingu i odpowiedzialności zarządów za nielegalne powierzenie pracy. 

Zapraszamy do prestiżowej lektury!

Kolejny numer kwartalnika ukaże się w październiku 2023.