fbpx

Książka „Wszystko co musisz wiedzieć o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa”

Książka "Wszystko co musisz wiedzieć o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa"

Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.

89,90 

59 w magazynie

Opis

„Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz, Aż się zepsujesz”,
– pisał Jan Kochanowski we fraszce „Na zdrowie”.

I chociaż fraszka liczy już sobie około pięciuset lat, nadal jest niezwykle aktualna.
Nie myślimy o tym, gdy jesteśmy zdrowi czy młodzi. A powinniśmy dbać o zdrowie i zabezpieczenie na wypadek choroby właściwie na każdym naszego etapie życia.

Wszystko co musisz wiedzieć o świadczeniach z tytułu choroby i macierzyństwa
Na szczęście przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych gwarantują zatrudnionym zabezpieczenie finansowe na wypadek choroby czy macierzyństwa.

Takimi sytuacjami, w których pracownicy mogą liczyć na wypłatę pomimo nieobecności w pracy są m. in. choroby, urlopy macierzyńskie, czy okresy sprawowania opieki nad chorymi członkami rodziny.

Pracownicy, którzy z tytułu zatrudnienia objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem chorobowym i opłacają składkę chorobową, uzyskują w zamian prawo do świadczeń w razie wystąpienia takich okoliczności.

I temu właśnie służy książka, którą trzymasz w ręku – poprawnemu ustalaniu, naliczaniu i udzielaniu uprawnień z tytułu choroby i macierzyństwa przysługujących pracownikom zatrudnionym w ramach stosunku pracy, ale nie tylko.

W każdym zawodzie można być partaczem, rzemieślnikiem i mistrzem.
Razem podążamy do mistrzostwa.

Krok po kroku wspólnie z Agnieszką Wachowicz, współautorką naszej najnowszej książki, przeprowadzę Cię przez zasady ustalania, udzielania i naliczania świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych i macierzyńskich.

Zapraszam do wspólnej nauki i rozwoju zawodowego,
Monika Smulewicz

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

odpowiedzi do produktow ogolnie

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]