fbpx

Kongres „O kadrach i płacach z pasją” – 8 inspirujących prelekcji online

Promocja!

Kongres "O kadrach i płacach z pasją" - 8 inspirujących prelekcji online

11 grudnia 2019 roku odbyło się też niezwykłe wydarzenie, spotkanie Pasjonatów Kadr i Płac podczas, którego w gronie wyśmienitych ekspertów przeanalizowaliśmy najważniejsze zmiany. To było niezwykłe wydarzenie. Chcesz poczuć ten klimat? Już dziś możesz zobaczyć 8 inspirujących prelekcji wygłoszonych podczas Kongresu „O kadrach i płacach z pasją”.

547,00  327,00 

Opis

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Musisz być mistrzem w swojej profesji, stale doskonalić się i podążać za najnowszymi trendami.

Rok 2019 był rekordowym pod kątem ilości zmian w prawie pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Nie sposób nad tym wszystkim zapanować. Jakby tego było mało, masz też odpowiedzialność prawną, a to oznacza, że powinieneś znać przepisy w stopniu umożliwiającym ich zastosowanie, aby działać zgodnie z literą prawa i ­uniknąć odpowiedzialności z tego tytułu.

11 grudnia 2019 roku odbyło się niezwykłe wydarzenie, spotkanie Pasjonatów Kadr i Płac podczas,  którego w gronie wyśmienitych ekspertów przeanalizowaliśmy najważniejsze zmiany. To było niezwykłe wydarzenie. Chcesz poczuć ten klimat?

Zapraszamy do zakupu 8 inspirujących prelekcji wygłoszonych podczas Kongresu „O kadrach i płacach z pasją”.

  • Rozwiązanie stosunku pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia – mec. ANNA TELEC
  • Akta osobowe i dokumentacja pracownicza – wyzwania i wątpliwości – mec. Justyna Tyc-Brzosko
  • Ewidencja czasu pracy w 2019 roku – jak ją prowadzić by na tym zapanować i nie zwariować? – Monika Smulewicz
  • Pracownicze Plany Kapitałowe – pierwsze naliczenia za nami, kolejne przed nami. Wyzwania i niejasności stojące przed pracodawcami – mec. Marcin Wojewódka
  • Zatrudnianie cudzoziemców – wyzwania współczesnego rynku pracy – mec. Karolina Schiffter
  • Mobbing i dyskryminacja w zatrudnieniu – nowe przepisy, nowe możliwości – mec. ARTUR RYCAK
  • Absurdy RODO w stosunkach pracy – mec. Magdalena Rycak Kancelaria Prawa Pracy
  • Zmiany w PIT 2019 – Przemysław Dariusz Jeżek
1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]