fbpx

Kongres „O kadrach i płacach z pasją” – 8 inspirujących prelekcji online

Promocja!

Kongres "O kadrach i płacach z pasją" - 8 inspirujących prelekcji online

11 grudnia 2019 roku odbyło się też niezwykłe wydarzenie, spotkanie Pasjonatów Kadr i Płac podczas, którego w gronie wyśmienitych ekspertów przeanalizowaliśmy najważniejsze zmiany. To było niezwykłe wydarzenie. Chcesz poczuć ten klimat? Już dziś możesz zobaczyć 8 inspirujących prelekcji wygłoszonych podczas Kongresu „O kadrach i płacach z pasją”.

547,00  327,00 

Opis

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Musisz być mistrzem w swojej profesji, stale doskonalić się i podążać za najnowszymi trendami.

Rok 2019 był rekordowym pod kątem ilości zmian w prawie pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Nie sposób nad tym wszystkim zapanować. Jakby tego było mało, masz też odpowiedzialność prawną, a to oznacza, że powinieneś znać przepisy w stopniu umożliwiającym ich zastosowanie, aby działać zgodnie z literą prawa i ­uniknąć odpowiedzialności z tego tytułu.

11 grudnia 2019 roku odbyło się niezwykłe wydarzenie, spotkanie Pasjonatów Kadr i Płac podczas,  którego w gronie wyśmienitych ekspertów przeanalizowaliśmy najważniejsze zmiany. To było niezwykłe wydarzenie. Chcesz poczuć ten klimat?

Zapraszamy do zakupu 8 inspirujących prelekcji wygłoszonych podczas Kongresu „O kadrach i płacach z pasją”.

  • Rozwiązanie stosunku pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia – mec. ANNA TELEC
  • Akta osobowe i dokumentacja pracownicza – wyzwania i wątpliwości – mec. Justyna Tyc-Brzosko
  • Ewidencja czasu pracy w 2019 roku – jak ją prowadzić by na tym zapanować i nie zwariować? – Monika Smulewicz
  • Pracownicze Plany Kapitałowe – pierwsze naliczenia za nami, kolejne przed nami. Wyzwania i niejasności stojące przed pracodawcami – mec. Marcin Wojewódka
  • Zatrudnianie cudzoziemców – wyzwania współczesnego rynku pracy – mec. Karolina Schiffter
  • Mobbing i dyskryminacja w zatrudnieniu – nowe przepisy, nowe możliwości – mec. ARTUR RYCAK
  • Absurdy RODO w stosunkach pracy – mec. Magdalena Rycak Kancelaria Prawa Pracy
  • Zmiany w PIT 2019 – Przemysław Dariusz Jeżek
1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

odpowiedzi do produktow ogolnie

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?

[]