fbpx

Kalendarz/Planner Kadrowo-Płacowy 2022 – szary

Promocja!

Kalendarz/Planner Kadrowo-Płacowy 2022 - szary

PAKIET KALENDARZY 2022
Kalendarz/Planner Kadrowo-Płacowy 2022 – kolor szary
Kalendarz biurkowy
Kalendarz trójdzielny oraz ścienny

197,00  147,00 

7 w magazynie

Opis

Mam wielką przyjemność oddać w Twoje ręce najbardziej wyczekiwany projekt ostatnich trzech lat. Kalendarz / Planner Kadrowo-Płacowy na 2022 rok!

Moja najnowsza publikacja będzie towarzyszyć Ci w drodze do mistrzostwa zawodowego i rozwoju osobistego. Kalendarz / Planner Kadrowo-Płacowy 2022 został w całości uszyty na miarę – każda jego strona została zaprojektowana specjalnie dla naszej Społeczności!

To spełnienie marzenia, które kiełkowało we mnie od trzech lat i właśnie teraz stało się faktem. Znajdziesz w nim zarówno pomocne tabele z informacjami kadrowo-płacowymi, czy też wybrane fragmenty z orzecznictwa i źródeł prawa pracy, ale także wyselekcjonowane przeze mnie ćwiczenia rozwojowe, które mają zainspirować Cię do zatroszczenia się o swoje „pracoszczęście”.

A niniejszy Kalendarz będzie stanowił w tym wyzwaniu nieocenioną pomoc!

Udogodnienia i inspiracje, które znajdziesz w Kalendarzu podzieliłam na trzy obszary:

 • Kadry i płace
 • Rozwój osobisty
 • Personalizacja

Wygląd Kalendarza / Plannera Kadrowo-Płacowego na 2022 rok:

 • Twarda okładka
 • Format B5, ok. 165×240 mm
 • Około 380 stron, czyli 190 kartek
 • Trzy kolory do wyboru: czerwony/granatowy/grafitowy
 • Zaznaczone święta państwowe oraz imieniny
 • 3 kolorowe tasiemki
 • Szlufka na ołówek/długopis
 • Gumka zamykająca cały kalendarz
 • Kieszonka do przechowywania na tylnej okładce
 • 100% zaprojektowany przez nasz Zespół i wyprodukowany w polskiej drukarni

 

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?