fbpx

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, ODNOWIENIE (edycja III)

Promocja!

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, ODNOWIENIE (edycja III)

Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie wbrew pozorom nie jest takie proste. Musi ono przebiegać w sposób zgodny z aktualnymi trendami oraz potrzebami pracowników i pracodawców, jednocześnie w optymalny dla organizacji sposób realizować cele biznesowe.

Bez względu na to, czy pracujesz dla małej firmy, czy wielkiej międzynarodowej korporacji, zarządzanie kapitałem ludzkim, najcenniejszym zasobem firmy, jest sprawą fundamentalną.

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi może być początkiem Twojej kariery zawodowej!

 

 

1700,00 

Wybierz ilość rat:

Opis

Marzysz o pracy w HR?

Chcesz osiągnąć mistrzostwo zawodowe?

Wybierz Akademię Zarządzania Zasobami Ludzkimi – 6-miesięczny program rozwoju zawodowego!

Zostań specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi – kod zawodu 242390.

Razem z nami zdobędziesz umiejętności z zakresu:

  • Rekrutacji;
  • Ocen pracowniczych;
  • Szkoleń i rozwoju;
  • Wynagrodzeń i benefitów;
  • Kultury organizacyjnej;
  • Strategii i polityki HR.

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi może być początkiem Twojej kariery zawodowej!

Jest to kompleksowy program omawiający całość zagadnień związanych z zarzadzaniem kapitałem ludzkim w organizacji. Razem z nami zdobędziesz profesjonalne umiejętności oraz praktyczną i aktualną wiedzę na temat zarządzania ludźmi w różnego typu organizacjach.

Zarządzanie zasobami ludzkimi to zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, pozwalających dobrze wykorzystać zapał i kreatywność pracowników, który przekłada się na ostateczny wynik całej organizacji.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i interesujesz się szeroko pojętym HR, to Akademia jest właśnie dla Ciebie!

Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?