fbpx
Organem prowadzącym jest HR na Szpilkach

Najbardziej obszerne w wiedzę z naszych produktów online

Najedź kursorem, na któryś z naszych programów.

Start: 10 październik 2023

9–miesięczny program rozwoju zawodowego

Obierz kurs na HR!

START

4 październik 2023 r.

CZAS TRWANIA

6 miesięcy

MATERIAŁY

wideo, PDF

FORMA KSZTAŁCENIA

online

Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie wbrew pozorom nie jest takie proste. Musi ono przebiegać w sposób zgodny z aktualnymi trendami oraz potrzebami pracowników i pracodawców, jednocześnie w optymalny dla organizacji sposób realizować cele biznesowe.

Bez względu na to, czy pracujesz dla małej firmy, czy wielkiej międzynarodowej korporacji, zarządzanie kapitałem ludzkim, najcenniejszym zasobem firmy, jest sprawą fundamentalną.

Obierz kurs na HR!

Marzysz o pracy w HR?
Chcesz osiągnąć mistrzostwo zawodowe? Lubisz pracę z ludźmi i interesujesz się szeroko pojętym HR?

Wybierz Akademię Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

spotkania online na żywo zapisane na platformie Akademii

materiały merytoryczne dostępne rok po zakończeniu akademii

codzienna współpraca i pomoc w zamkniętej grupie

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi to 6-miesięczny program dydaktyczny.

Kompleksowy kurs zarządzania zasobami ludzkimi, obejmujący kursy z dziedziny rekrutacji, ocen pracowniczych, szkoleń i rozwoju, wynagrodzeń i benefitów, kultury organizacyjnej i strategii HR w kompleksowy sposób omawiający całość zagadnień związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim w organizacji.

Dołącz do Akademii HR! Zdobądź kwalifikacje potwierdzone certyfikatem MEN i zostań specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi – kod zawodu 242390.

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi może być początkiem Twojej kariery zawodowej.

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Oświatową, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej pod numerem RSPO 273974.

Absolwenci naszych kursów i szkoleń otrzymują zaświadczenia ukończenia kursu wystawione na druku MEN, wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz.652).

Osoby, które ukończyły szkolenie z wynikiem pozytywnym zdały egzamin końcowy otrzymują certyfikat elektroniczny potwierdzający umiejętności w obrębie zawodu:

  • specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi – kod zawodu 242390

KURS PROWADZI

Małgorzata Górska – jest praktykiem HR z wieloletnim stażem Dyrektora Personalnego w międzynarodowych korporacjach z branż retail, pharma, produkcja, konsulting i B2B (McKinsey, Nike, Actavis, Gedeon Richter, Iron Mountain, kancelaria Raczkowski, Burda Media). Przez wiele lat pełniła funkcje regionalne, będąc odpowiedzialną za realizację strategii HR w krajach Europy Centralnej (Nike i Actavis). Obecnie piastuje stanowisko People Culture & Communication Director w Burda Media Polska.

Specjalizuje się w obszarach związanych z:

  • wprowadzaniem do organizacji rynkowych praktyk HR
  • budowaniem zespołów HR będących biznesowym partnerem zarówno dla kadry zarządzającej, jak i pracowników
  • zarządzaniem zmianą, projektami M&A
  • kształtowaniem kultury organizacyjnej w duchu H2H, zorientowanej na budowanie zaangażowania, nastawienie na cel i wyniki oraz rozwój
  • tworzeniem strategii rozwojowej, strategii związanej z dobrostanem oraz budowaniem potencjału przywódczego w organizacji.

Autorka publikacji w magazynach i raportach branżowych oraz w mediach społecznościowych głównie w obszarach rozwoju, etyki pracy, welbeing, kulturaorganizacyjna i przywództwo.

Absolwentka studiów MBA dla HR na Akademii Leona Koźmińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu psychologii w HR na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. Jest także certyfikowanym coachem ICC. Dodatkowo jest członkinią Think Tanku HRI ze statusem influencera i mentora dla osób z wysokim potencjałem. W 2020 zdobyła tytuł HR Influencera Roku.

Dołącz do Akademii HR

Akademia HR

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
4200 PLN 6 miesięcy nauki
  • Start: 4 październik 2023
  • 6 miesięcy nauki
  • Materiały dydaktyczne
  • Zaświadczenie MEN

Razem z nami zdobędziesz umięjętności z zakresu

Rekrutacji

OCEN
PRACOWNICZYCH

Szkoleń
i rozwoju

Wynagrodzeń
i Benefitów

Kultury
Organizacji

Strategii
i polityki HR

Dołącz do nas!

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi to kompleksowy program omawiający całość zagadnień związanych z zarzadzaniem kapitałem ludzkim w organizacji. Razem z nami zdobędziesz profesjonalne umiejętności oraz praktyczną i aktualną wiedzę na temat zarządzania ludźmi w różnego typu organizacjach.

Zarządzanie zasobami ludzkimi to zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, pozwalających dobrze wykorzystać zapał i kreatywność pracowników, który przekłada się na ostateczny wynik całej organizacji.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i interesujesz się szeroko pojętym HR.

Zastanawiasz się co zrobić, aby zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie 
w sposób zgodny z aktualnymi trendami i potrzebami pracowników i pracodawców, wykorzystując wszystkie jego możliwości w optymalny dla realizacji celów biznesowych sposób?

Akademia Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest właśnie dla Ciebie!

Program Szkolenia


a. Budowanie wizerunku pracodawcy – employer branding

b. Proces rekrutacyjny

c. Budowanie candidate experience

d. Onboarding, czyli wdrożenie pracownika

 

a. Cele SMART
b. Organizacja procesu ocen w firmie, prowadzenie rozmów oceniających
c. Budowanie kultury feedbacku
d. Łączenie systemu ocen z innymi procesami


a. Zarządzanie i planowanie szkoleń

b. Zarządzanie talentami i budowanie planów rozwojowych

c. Szkolenie wewnętrzne – podstawowe zasady train the trainer

d. Łączenie procesów rozwojowych z innymi procesami

a. Zarządzanie danymi rynkowymi
b. Łączenie procesów płacowych z innymi procesami
c. Wartościowanie pracy
d. Płacowe i pozapłacowe systemy motywacyjne

a. Budowanie kultury przywództwa
b. Budowanie etycznego środowiska pracy – przeciwdziałanie zachowaniom o charakterze nieetycznym
c. Weryfikowanie nastrojów w organizacji, inicjatywy budujące zaangażowanie i motywację
d. Budowanie kultury opartej o wartości Komunikacja, zarządzanie zmianą

a. Transformacja funkcji HR
b. Budowanie strategii HR, planowanie HR
c. Budowanie relacji z biznesem
d. Komunikacja, zarządzanie zmianą

1000
Uczestników kursów
Wydanych certyfikatów
Stron materiałów
Dni szkoleniowe

Uczestnicy o Akademii

Karolina
Karolina
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Polecam! Szkolenie dla każdego, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z kadrami i dla kogoś, kto jakąś wiedzę posiada i chce ją aktualizować. Bardzo dużo materiałów szkoleniowych pod wieloma postaciami.

Uzupełniłam swoje braki w wiedzy i usprawniłam kilka punktów w mojej pracy.
Zyskałam też większą pewność siebie i poczucie że to co robię - robić będę dobrze. Pani Monika jest pasjonatką zagadnień kadrowo-płacowych co widać na szkoleniach, dzięki czemu zajęcia nie są monotonne i nudne.
Manuela
Manuela
Absolwentka kursu Kadry
Czytaj więcej
Bardzo polecam Akademię, jestem zadowoloną uczestniczką I edycji, bardzo dużo się dowiedziałam i zauważyłam ile miałam “braków” co potwierdziło mi, że uczestnictwo jest niezbędne.

Lekcje przerabiam kiedy mi pasuje, nigdzie nie muszę jeździć, żadnych spotkań przekładać i przy tym nie zaniedbywać synka co jest dla mnie największym plusem.

Spotkania online można oglądać w każdym momencie, Pani Monika je rewelacyjnie prowadzi i co najważniejsze – wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
Anna
Absolwentka kursu Kadry i kursu Płace
Czytaj więcej
Wszystko czego szukałam z zakresu kadr i płac znalazłam u Pani Moniki. Zapisałam się do Akademii Online i okazała się dla mnie wybawieniem.

Zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy, uczę się w dogodnym dla mnie czasie i miejscu, codziennie mam dostęp do materiałów i lekcji, a raz w tygodniu uczestniczę w lekcjach online na żywo. Dodatkowo cały czas wymieniamy się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, pytaniami i rozwiązujemy wspólnie nasze wątpliwości. Pani Monika jest do naszej dyspozycji i służy nam swoją wiedzą. Nauka w tej formie jest niezwykle przyjemna.
Poprzedni
Następny

Akademia HR zaczyna się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Gwarancja rozwoju kompetencji

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI, POSTAWA

Programy kursów w kompleksowy sposób omawiają całość zagadnień kadrowo-płacowych, tak aby Uczestnicy dysponowali rozległą wiedzą, podstawami prawnymi oraz umiejętnością praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy, przy zachowaniu zasad szeroko pojętej etyki zawodowej.

SYSTEMATYCZNOŚĆ I MOTYWACJA

Interakcje pomiędzy Uczestnikami a Ekspertami, a przede wszystkim stała ich dostępność oraz codzienne wspólne zadania w grupie sprawiają, że zapał do zdobywania wiedzy jest silny i efektywny. Formuła Akademii zakłada, że uczysz się w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu i czasie a jednocześnie nie jesteś sam.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRACA

Inwestycja poniesiona w kursy przekłada się na budowanie silnej marki osobistej i eksperckiej, utożsamianej z rozwojem, profesjonalizmem, przewagą kompetencyjną i silnymi podwalinami merytorycznymi, niezwykle pożądanymi na dzisiejszym rynku pracy. To się po prostu opłaca!

STAŁY KONTAKT I WSPARCIE EKSPERTÓW

Metodyka przygotowywania i prowadzenia kursów przewiduje bieżące wsparcie ekspertów, którymi są wyjątkowi specjaliści z bogatym doświadczeniem w swoim obszarze. Formuła Akademii daje możliwość konsultowania z nimi problemów, z którymi aktualnie zmaga się Twój dział kadrowo-płacowy.

FAQ

Dostęp do każdego kursu jest aktywny przez rok od jego zakończenia.

Istnieje możliwość wpłat częściowych, w przypadku Akademii Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest to maksymalnie 6 wpłat.
Kwotę zamówienia dzielimy na liczbę wpłat i wychodzi nam wysokość comiesięcznej wpłaty. Pierwsza transza płatna w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, następne do 15-ego kolejnych miesięcy. 

Tak, oczywiście. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Działamy legalnie 😉 płacimy podatki i wystawiamy faktury VAT. Na życzenie wystawiamy również faktury pro forma i faktury z odroczonym terminem płatności dla jednostek sfery budżetowej.

Po zakończeniu szkolenia i zaliczeniu wszystkich modułów na platformie szkoleniowej Akademii, uczestnicy przystępują do egzaminu potwierdzającego umiejętności zawodowe, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymują certyfikat.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możesz ukończyć kursu w sugerowanym terminie, nie martw się! Możesz w każdej chwili wrócić do materiału i dokończyć kurs w ciągu kolejnych 12 miesięcy od terminu jego zakończenia.

Nie ma odpowiedzi
na Twoje pytanie?